Messi Düzeni Yıkan Futbolcu

8,1/10  (7 Oy) · 
10 okunma  · 
4 beğeni  · 
165 gösterim
Messi - Luca Caioli

O düzeni yıkan bir futbolcu; Çünkü tek bir hareketiyle maçın kaderini değiştirebiliyor
Futbolu adeta baştan yaratan Messi hızı, hırsı ve etkileyici tekniğiyle şimdiden efsaneleşen bir isim…

O, maçlarda futbol severlere yaşattığı keyifli anlarıyla; ardı ardına gelen çalımları, rakip takıma karşı tek başına mücadelesi ve unutulmaz golleriyle yüreklerde yer eden bir sporcu.
***
Bu kitap, Maradona’nın 10 numaralı Arjantin formasına varisi olarak aday gösterdiği Messi’nin efsane olma yolunda hem kendi hikâyesine hem de onun için özel olan kişilerle olan anılarına yer veriyor.

YORUMLAR:

“Muhteşem bir kitap… Birçok genci etkileyecek kadar muhteşem.”
- Independent

“Messi’nin farkı tartışılmaz. Peki onu ne kadar tanıyorsunuz? İşte bu muhteşem kitap aklınıza takılan tüm soruları tek tek cevaplıyor.”
- La Repubblica

“Hırsıyla, hızıyla ve farklı futbol tekniğiyle sahayı tek başına dolduran Messi’nin, bir çocuktan efsaneye nasıl dönüştüğünü ayrıntılarıyla bu kitapta bulacaksınız… Eğer bir futbol aşığıysanız bu kitabı es geçmeyin!”
- Sun
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2013
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786053482055
 • Orijinal Adı:
  Messi
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Bayan Okur 
14 Oca 2017 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Messi mi Ronaldo mu? Sorusunu cevapladığımı düşünüyorum artık. Messi'ye dair her şeydi diyebilirim. Aslında yazarın her kitabına aynı yorumu yapmak istemem fakat kendime bir söz verdim. Okuduğum her kitabı yorumlayacağım diye bu sene her kitabı olmasa da yorumlanmak isteyen kitaplarımı kesinlikle yorumlayacağım. Bu kitapta biraz daha nesnellik vardı. Şüphe duyulacak hiçbir yeri yok galiba çünkü Ronaldo'nun hayatına dair kendi fikirlerini de katmıştı. Bu kitapta onu göremedim. Okunmaya değer mi? Futbol sevmeyene eziyet, futbol hayranına mükemmeliyet desem herkes anlar sanırım. Keyifli okumalar arkadaşlar. ;)