Ronaldo Onu Tarif Edecek Sıfat Yok

8,4/10  (8 Oy) · 
12 okunma  · 
7 beğeni  · 
242 gösterim
Onu tarif edecek sıfat yok!

Sahalara meydan okuyan yıldız futbolcu Ronaldo’nun hayatla oynadığı maçını satırlarda okumaya hazır mısınız?

Maradona, Pele, Zidane... Yıldız futbolcuların listesi uzayıp gider. Bu kitapta, devler listesine adını büyük harflerle yazdıran bir ismin, akıllara kazınan golleri ve kendine özgü tekniğiyle futbolu insanlara daha da sevdiren Cristiano Ronaldo’nun, futbol dışında bilmediğiniz yönlerini yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.

YORUMLAR:

“Ronaldo hayranıysanız bu kitap tam size göre. Ayrıntılarla zenginleşen hayat hikâyesi size hem keyifli anlar yaşatacak hem de yıldız bir sporcuyu yakından tanımanın keyfini hissettirecek.”
- The Guardian

“Herkesin hem fikir olduğu nokta, Ronaldo’nun muhteşem bir futbolcu olduğudur. Peki, sizler onun bu günlere gelirken nasıl bir yol izlediğini biliyor musunuz? Yanıtı bu muhteşem kitapta!”
- La Gazetta Dello Sport

“Azmi ve kendine has tekniğiyle futbol severlerin gönlünde taht kuran Ronaldo’yu bu kitabı okuduktan sonra daha çok seveceksiniz. Çünkü o bütün samimiyetiyle kalbini okuyuculara açıyor.”
- La Repubblica
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2013
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786053482062
 • Orijinal Adı:
  Ronaldo: The Obsession for Perfection
 • Çeviri:
  Gülfem Çırak
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Bayan Okur 
14 Oca 2017 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Ronaldo'ya dair ne öğrenmek istiyorsanız var diyebilirim. Yazarın yazmış olduğu futbolcu hayatlarının tamamını okumuş bulunmaktayım. Ve futbolun en ses getiren isimlerini okumak bana çok keyif verdi. Çok iyi düşünülmüş. Biyografi olarak okuduğum en eğlenceli kitaplardı. Futbola ilgisi olan ve Ronaldo hayranı olanlara önerilir.