Ne Yaptım Ben Sana? No Greater Love Serisi 2

9,7/10  (3 Oy) · 
3 okunma  · 
3 beğeni  · 
591 gösterim
"Deli misin Mark? Bu yüzden mi böylesin? Deli misin sen? Deli olduğunu biliyor musun, yoksa olmadığını mı düşünüyorsun? Seni yöneten delilik olmalı. Bana o ağza alınamayacak şeyleri hastalıklı ve zalim ruhun yüzünden yapıyor olmalısın. Peki bunun sebebi ne Mark? Sana da başka biri mi kötü şeyler yaptı? Bu fikirlerin kaynağı ne? Davranışların sana neşe mi veriyor üzüntü mü? Bana üzüntü veriyor Mark, bana üzüntü veriyor.

Beni aldın ve geriye eskiden içinde bir insanı barındıran bu kabuk kalana kadar, yıllar boyunca yavaş yavaş parçalara böldün. O kabuğun içinde ben vardım ama ben gittim, geriye yalnızca kılıf kaldı. Ben gittim ve bunu bana sen yaptın. Neden ben Mark? Neden beni seçtin? Benim yapacağım çok şey vardı, verecek çok şeyim vardı. Benim bir hayatım vardı…"

"Paramparça olmuş hayatını yeniden kurmaya çalışan bir kadının verdiği mücadele… hem çok sürükleyici hem de yürek sızlatıyor… harika yazılmış." Closer
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2013
 • Sayfa Sayısı:
  373
 • ISBN:
  9789944827669
 • Orijinal Adı:
  What Have I Done?
 • Çeviri:
  Deniz Hüsrev
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Merve Delener 
26 Mar 01:49 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bir kadın ve 2 çocuğu için kocasının eziyet, işkencelerine karşı verdiği savaş... çok dokunaklı çok duygusal. Dram anlatmasına rağmen kitaptan hiç koparmiyor polisiye kitap okuyormussunuz havasında sayfaları hızla çeviriyorsunuz. Yine de ağlamadan okumak biraz zor. iyi ki almışım iyi ki okumuşum kitaplığıma yerleştirmişim.

Nadide Miray Yaşlı 
24 Şub 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Beni şaşırtarak "böyle bir şey gerçekten olabilir mi" diye üzerinde düşündüren soluksuz okuduğum bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Kitaptan 3 Alıntı

Merve Delener 
24 Mar 10:37 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Sahip olmaya değer hiçbir şey kolay değildir.

Ne Yaptım Ben Sana?, Amanda Prowse (Sayfa 53 - Epsilon Yayınları)Ne Yaptım Ben Sana?, Amanda Prowse (Sayfa 53 - Epsilon Yayınları)
Merve Delener 
 24 Mar 10:31 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Kendimi biraz kaybolmuş hissettiğimde, o denli perişan olduğumda bırakın iyi karar vermeyi, ağlamadan bir fincan çay bile hazırlayamam.

Ne Yaptım Ben Sana?, Amanda Prowse (Sayfa 47 - Epsilon Yayınları)Ne Yaptım Ben Sana?, Amanda Prowse (Sayfa 47 - Epsilon Yayınları)
Merve Delener 
25 Mar 00:03 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Kalbim her seferinde kırılıyor. Her seferinde.

Ne Yaptım Ben Sana?, Amanda Prowse (Sayfa 100 - Epsilon Yayınevi)Ne Yaptım Ben Sana?, Amanda Prowse (Sayfa 100 - Epsilon Yayınevi)