Nitelikli İnsan

8,3/10  (3 Oy) · 
9 okunma  · 
2 beğeni  · 
458 gösterim
5D Düşünce Felsefe'nin kurucusu olan Münir Arıkan, İnternational coaching Federation üyesidir ve The Society of NLP tarafından Lisanslı NLP Trainer olarak kurumsal yönetim danışmanlığı yapmakta ve kişisel gelişim seminerleri vermektedir.

"Düşünce düşünce değil, düşmeden düşünce" yıllar boyu süregelen alışkanlıkların insanı nasıl yönlendirebileceğine dikkat çekiyor. Yazar "düşünce"nin illa bir sıkıntıya "düşünce" olamaması gerektiğinden yola çıkarak; "düşmeden" "düşünce" felsefesini hayata adapte etmeye çalışıyor. Karşılaşılacak tatsız sürprizlere önceden çözümler bulunmasına yönelik yöntemler sunuyor.

Sizleri bekleyen geleceğe şimdiden hazır olmanızı sağlayacak ve kişisel gelişiminizi tamamlayıp nitelikli birer birey olarak geleceğin toplumunda yer edinmenizi sağlayacak unsurların neler olduğunu bu eserde bulacaksınız.

26 bölümden oluşan eserin her bir bölümünde, geleceğin nitelikli insanı olmaya giden yolum aşamalarından biri ele alınıyor.
(Tanıtım Yazısından)
Zeynep 
 12 Haz 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

ilk yayinlandigi yillarda alip okumuştum. kişisel gelişim konusunda ilgimi çekmişti. Hayatima katkida bulunan nadir kitaplardan biri oldugunu düşunüyorum. (2003 senesi olan)