Nükleer Darbe

Burak Turna

Nükleer Darbe Sözleri ve Alıntıları

Nükleer Darbe sözleri ve alıntılarını, Nükleer Darbe kitap alıntılarını, Nükleer Darbe en etkileyici cümleleri ve paragragları 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
Düşüncem odur ki, eğer dünya tek bir gücün egemenliği altında yaşayacaksa, dünya diye bir yer olmasın daha iyi. Ben tek bir gücün altında değil, bütün kültürlerin bir arada var olabildiği özgür bir dünyada yaşamak istiyorum...
Sayfa 157Kitabı okudu
Neye karşı savaşacaklarını bilmiyorlardı. İçlerindeki inançtan başka tutunabilecekleri hiçbir şey yoktu. Bir savaşçı inançtan başka neye tutunabilirdi ki zaten.
Sayfa 171Kitabı okudu
Her savaşçı diğeri kadar değerlidir. Ve her savaşçı eşittir. Her savaşçı korkar. Sonuç ise önemli değildir.
Sayfa 201Kitabı okudu
Savaşın heyecanı içinde her şey sona eriyordu, mantık, akıl... Sadece vahşi öldürme duygusu.
Sayfa 133Kitabı okudu
Gerçekler ve güzellikler hep en olmadık yerlerde çıkıyor insanın karşısına !!
Bir komünist olarak Tanrıya inanmadığı yıllar için kendisine kızıyordu .Onu bu durumdan ancak Tanrı kurtarabilirdi ve içinde yeşeren inancı ona yardım etmezse ,kurtulması için hiçbir şansı olmazdı.
Ne kadar da pozitif bakıyorsun hayata . Sanırım bu operasyondan önce sakin,huzurlu bir hayatın vardı ve bunun etkileri halen devam ediyor. "General gerçeği söylemek gerekirse iyimser değilim ama düşüncelerimi bu şekilde geliştirdim , çünkü tersi bana bir şey kazandırmaz ."
Çin ,Amerikan iletişim sistemleriyle ilgili teknolojiyi ülkesine getirebilmek için uzun uğraşlar vermiş ve süper casusları sayesinde bunu başarabilmişti . Artık bütün çabaların sonuçlarını görme zamanıydı ...
Sıradan insanlar bunu hiç düşünmezler .Onlar yıldızlara bakıp aşk şiirleri yazarken sen o yıldızlara hükmetmek istersin .Bundan daha romantik ne olabilir yeryüzünde ??
Amerika her zaman böyle yapar,önce başkalarını çatışmaya zorlayacak ortamı yaratır,sonra da mağdur olmuş gibi kendisini dünya savaşına sokacak bir olayın gelişmesini bekler.Ne yazık ki o garip küresel güç bağlantıları,her seferinde bunu gerçekleştirmeyi başarıyorlar.
22 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.