Nükleer Darbe

7,4/10  (24 Oy) · 
72 okunma  · 
19 beğeni  · 
1.222 gösterim
Burak Turna'nın Üçüncü Dünya Savaşı Romanı Kaldığı Yerden Devam Ediyor.

Üçüncü Dünya Savaşı'nın kahramanları Bölüm 18, Wu, İlyas, Hamdi Hoca ve tabii ki Rüya kendilerine akla hayale sığmayan bir çılgınlığın içinde yol açmaya, hayatta kalmaya çalışıyorlar. Çin Ordusu dev bir saldırı gerçekleştirerek, Amerikan topraklarına iniyor ve Amerikan şehirlerini savaş alanına çeviriyor. Artık her Amerikalı kendi başına hayatta kalmanın mücadelesini vermek zorunda... Avrupa, tüm enerjisini yitirmiş halde... Ne olacağını kimse bilmiyor ama insanın içindeki yok edilemeyen iyilik tohumu, karanlık güçlerin tüm çabalarına karşın var olma mücadelesi veriyor... Nükleer Darbe, okuyucuyu en başından içine alacak ve son sayfasına kadar bırakmayacak.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2013
 • Sayfa Sayısı:
  280
 • ISBN:
  9789944826532
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sadık Kocak 
02 Ağu 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Üçüncü Dünya Savaşının devamı niteliğinde diyebiliriz. Karakterler diğer kitabın devamı da desek olur.
Kitapta inanılmaz bir akıcılık seziyorum, sizce de öyle değil mi ? Yani ikindi vaktiydi başladım kitaba ve bitirdim. Çok garip. Yani yanımda bir sürü ses varken bile kitaptan kopamadım. Zaten açık konuşmak gerekirse ülkemiz yazarlarında çoğu isim yapmış uyduruk yazarın aksine Burak Turna kitaplarında beni cezbeden nokta ; Kitapları okurken gözümün önüne film senaryosu canlandırabiliyor olmam. Bu gerçekten bir kitap adına bence önemli.
Yalnız kitabın 1 puanını kıracağım çünkü gene finali aceleye getirmiş bizim ki. Tam böyle herşey şiddetlendi ama ne olduysa bir anda da olaylar sona erdi. Herşey çok hızlı oldu. Yazarın tek sorunu şu finalleri olayın heyecanına kapılmadan biraz daha dikkatli yapabilmesi. Yazarken aynı anda birtakım şeyler yaşadığını da düşünmeye başladım adamın. Zaten ne ülkede ne de dünyada açıkçası bu tarz kurgu eserlerin varlığını ne kadar araştırsam da bilmiyorum, bulamıyorum. Çok beğendim, umarım siz de beğenirsiniz..