Ölüm Zamanı

7,3/10  (3 Oy) · 
9 okunma  · 
2 beğeni  · 
663 gösterim
"...Sara gözlerini açık tutmaya, gördüklerini iyice düşünmeye zorladı kendini. Stefano Rinaldi'nin serdiği, sağ elinin avuç içiyle, sanki satılık bir masa örtüsüymüş gibi düzelttiği şey, insan derisiydi. Biraz esmerleşmiş fakat açık bir tendi bu ve henüz yıkanmış gibi ıslaktı. Boyundan, cinsel organdan, bileklerden ve son olarak da, deriyi bir bütün olarak çıkarabilmek için omurgayla bacak arkalarından kabaca yarılmıştı. Sara, bunun bir kabus olmadığından emin olmak ve sadece bilmek adına o şeye dokunmamak için kendiyle savaştı... "

Sara Farnese sessiz Vatikan okuma odasında eski zamanlar hakkındaki yazılar üzerinde çalışırken, kilisenin yakınında vahşi bir cinayet işlenmişti. Ardından, delirmiş bir adam kanlı bir çanta ile Vatikan'a vardı ve aniden Sara'nın masasına doğru yürüdü. Sara'ya göstermek istediği şeyler vardı...

Çok geçmeden Sara, her biri bir Hıristiyan şehidinin ölümünü sembolize eden korkunç ve kurnaz bir cinayetler serisine içinden çıkamayacağı bir şekilde dâhil olmuştur.

Dedektifler Costa ve Rossi, katilin izini sürüp yakalamak için yardım etmek ve Sara'yı, karşılaşması muhtemel olan korkunç sondan korumak için olaya dâhil olmuşlardı.

"Şimdiye kadar okuduğumen olağanüstü macera romanı... Işıl ışıl parıldayan St Peter's Meydanı'nını gözünüzün önüne getirebilirsiniz..."
Cape Times

"Hewson okuyucuyu merakta bırakıyor... Sonuna kadar süren aralıksız bir şüphe ile sinirlerinizi geriyor... "
Daily Telegraph
(Tanıtım Yazısından)
 • Baskı Tarihi:
  2007
 • Sayfa Sayısı:
  495
 • ISBN:
  9789944394307
 • Orijinal Adı:
  A Season For The Dead
 • Çeviri:
  Aslı Sena Özarpacı
 • Yayınevi:
  Altın Bilek Yayınları
 • Kitabın Türü:
DERYA... 
05 Nis 22:58 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Fazlasıyla karışık,bütünlükten uzak,ağır bir dille yazılmış kitap...konu güzel ama yazarın işleyişi profesyonellikten uzak,amatörce...korku romanlarını çok sevmeme rağmen bu kitap ne olduğunu tam çözemediğim,korkuyla macera arasında sıkışmış,yavan bir kitaptı...

Kumral Ada 
14 Şub 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

Bu kitapda ne çeşitli cinayetler vardı ıy hayal etmeyin sakın :) Doğrusu kitapda o kadar karekter o kadar isim var ki aklınız karışacak :) bir adlarından bahsediyor bir soyadlarından en sonunda adlarını kağıda yazıyordum yani düşünün :))