Özeller

4,0/10  (2 Oy) · 
4 okunma  · 
0 beğeni  · 
395 gösterim
Tally, onların söylentiden ibaret olduğunu düşünüyordu, ama şimdi kendisi de onlardan biriydi. Bir Özel. Çirkinleri baskı altında tutmak, güzelleri aptal kılmak için yaratılmış, süper güçlü bir dövüş makinesi.

Ama belki de güç ve dikkatle mükemmel bir şekilde donatılmış olmak, sanıldığı kadar iyi değildir. Tally hâlâ başka bir şeyin anısını içinde taşımaktadır.

Ancak içindeki sesi susturmak onun için kolaydı; ta ki Yeni Duman'ın isyanlarını bastırma görevi sonsuza dek ona verilinceye kadar. Herşey bu son seçeneğe bağlıydı: Ya küçük, zayıf kalp atışlarını dinleyecek ya da programlandığı görevini yerine getirecek. Her iki durumda da Tally'nin dünyası artık hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktı.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2009
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9789944693943
 • Çeviri:
  Niran Elçi
 • Yayınevi:
  Tudem Yayınları
 • Kitabın Türü:
Little knight 
 16 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 1/10 puan

Tally bu kez özel olarak değiştiriliyor ve shayin astı olarak yeni dumanı yok etmeye calisiyor.
Bu kitap olmamış .
Özellerin öfkesi adam akilli yansitilabilirdi.Başka şehirde özel birimi olmadığını görünce aşağılık kompleksi yaşamamalıydılar .Çocukça davranmayip ben çok önemli özel ayricalikliyim düşünceleri daha ince islenebilirdi oysa ifadelerinden sürekli bir avuç ergeni okuyormuşum gibi hissettim.Hele çok cool yerine buzz gibi jest ifadeleri bitirdi beni.Güzellerin ki hadi pamuk beyinli diye bi şekilde katlanıyordunuz ama bunlar özel askeri birim yahu ne bu ergen tripleri.
Aci çekerek okudum resmen.