Resimli Cinsel Terapi Elkitabı Binlerce Çiftin Daha Doyurucu Bir Cinsel İlişkiye Ulaşmasına Yardım Eden Teknikler

10,0/10  (1 Oy) · 
1 okunma  · 
1 beğeni  · 
43 gösterim
Bu son derece pratik elkitabı, altı önemli cinsel işlev bozukluğunu kadında ketlenmiş uyarılma, kadında orgazm bozukluğu, vajinismus, cinsel iktidarsızlık, geç boşalma ve erken boşalma yapısı ve nedenleri ile bunların üstesinden gelmek için kullanılan terapötik cinsel teknikler açısından vazgeçilmez bir rehberdir.
Dr. Kaplan, üçü kadınları üçü de erkekleri etkileyen bu bozuklukların her biri için tedavi sürecinde çiftlere verilen çeşitli davranışsal teknikleri veya erotik ödevleri tanımlamaktadır. Bu ödevler, en iyi şekilde resimlerle açıklandığından dolayı, çizimler bu kitabın özünü oluşturmaktadır.

Bu kitaba doktorların, öğretmenlerin, tıp ve psikoloji öğrencilerinin en önemlisi de bizzat cinsel işlev bozukluğu yaşayanların kütüphanesinde köklü bir yer edindirmek için açık ve anlaşılır bir dil ile zarifçe resmedilmiş çizimler bir araya getirilmiştir.Sayfa Sayısı: 214

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: CK Yayınevi
Yağmur 
26 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Spoi içerir.Bir aylık aldığım eğitimde tavsiye edilen bir kitap.Cinsel terapi,cinsellik konusunda sorun yaşayan çiftlerimiz için en doğru tedavi nasıl olmalı,nelere dikkat etmeliyiz,alternatif seçenekler neler,ödevler ne zaman ve ne şekilde verilmeli konuları resimli bir şekilde anlatılıyor.Bu resimler ödevlerle ilgili.Dili iyi ve detaylı bilgi veriliyor.Psikoloji ile ilgili güzel kitaplardan biri.