Shaman

8,4/10  (7 Oy) · 
11 okunma  · 
5 beğeni  · 
544 gösterim
Kapının çarpması ile sol kulağımda yine bir çınlama sesi başladı, çınlama sesi artık kulağımı rahatsız etmiyordu, şiddeti ise sanki çok net bir telefondan gelen polis sireni sesine beziyordu. Yere oturup sesi dinlemeye çalıştım, radyo cızırtıları da geçtikten sonra yine aynı sesleri duyuyordum "Albayı bul" diyordu, "Alba sana yardımcı olacak" diyordu birileri. Ses bir süre sonra aniden yok oldu."> Kapının çarpması ile sol kulağımda yine bir çınlama sesi başladı, çınlama sesi artık kulağımı rahatsız etmiyordu, şiddeti ise sanki çok net bir telefondan gelen polis sireni sesine beziyordu. Yere oturup sesi dinlemeye çalıştım, radyo cızırtıları da geçtikten sonra yine aynı sesleri duyuyordum "Albayı bul" diyordu, "Alba sana yardımcı olacak" diyordu birileri. Ses bir süre sonra aniden yok oldu.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2014
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  6058496101
 • Yayınevi:
  Güneş Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Hacer 
13 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Gerçekten çok ilginç bir kitap. Kitap hakkında keşke dediğim tek şey , önsözündeki ve arka kapağındaki spoiler içeriklerdi. Eğer bunları yazmamış olsaydı , kitap daha heyecanlı olabilirdi.

Shaman benim için özel bir kitap manevi değeri çok büyük. Kurgu ve olaylar güzeldi. Özellikle Savaş kısımları beni esir aldı. Elimde kılıçla ‘’Ben de varım gardaşlar vurun ha vurun’’ dememek için zor tuttum kendimi :D Ama ben diğer okuyanlar gibi Alba hayranı olmadım, elbette sevilecek güzel bir karakterdi ama ben kitabın her karakterini ayrı ayrı çok sevdim. Favori karakterim ise ; Yüzbaşı Tolonbay :). (Ay şu Aybeniz’i bana verseler de saç baş yolsam) :) Bizim Yalçın’la Süleyman’ı da evlendirseydiniz Agarta’dan eli yüzü düzgün, temiz süt emmiş iki kızla daha iyi olurdu ama neyseee 2.kitaba artık -_-

İlgilendiğimiz kavramların sıkça kullanılması da kitabın sevilmesini sağladı bence. Son dönemde çıkan ‘’Türk’’ eserler gittikçe sağlamlaşıyor, güzelleşiyor. Atsız Ata’yı anan bu kitabın başımızın üstüne yeri var. Yazarın hayal gücü ve olayları bağlayışı takdir edilesi. Anlayana bir kurgudan çok fazlası…

yorumcunuz. 
 28 Oca 18:07 · Kitabı okudu · 1 günde · 10/10 puan

Fantastik kitap mı seviyosun ? Hiç düşünme al oku. Benim sanırım 3. okuyuşum. İnsan bazen şanslı taksicinib yerinde olmayı istiyor. Yazar 2018'e girmeden ikinci sernini çıkacağını söylemişti ama nerdeeee ?????
10 üzerinden 10

gökmen kılıçoğlu 
06 Şub 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 7/10 puan

Türk mitolojisini çağdaş bir hikaye ile buluşturan, sürükleyici bir kitap.