Siyaha Boya

0,0/10  (0 Oy) · 
4 okunma  · 
0 beğeni  · 
398 gösterim
BİR İNTİHAR... SEVGİLİSİNİ KAYBEDEN GENÇ BİR KIZ... OĞLUNU KAYBEDEN BİR ANNE...

"Bu kitap, Fitch'in Beyaz Zakkum'la vaat ettiği her şeyi yerine getiren çarpık ve karanlık bir güzellik ve onun birinci sınıf bir yazar olduğunun kanıtı."
-Los Angeles Times-

"Gösterişli bir yazım, dramatik bir hikâye Fitch'in Los Angeles'ı o kadar gerçek ki neredeyse nefes alıyor."
-Atlantic Monthly-

"Sürükleyici bir psikolojik dram Fitch, karakterlerinin içsel dünyalarına doğrudan ve sert bir şekilde giriyor."
-Publishers Weekly-

"Fitch, punk müziğin rahatsız edici cazibesini, bohem ve hatta bazen sefil yaşam tarzını, uyuşturucuyu, yabancılaşmayı harika bir şekilde yansıtıyor. Bu, her gün okuyamayacağınız taptaze bir roman."
-USA Today-

"Az rastlanır, sürükleyici bir roman."
-Elle-

Los Angeles rock dünyasının müdavimi firari Josie Tyrell, ünlü bir piyanistin oğlu olan Harvard'dan terk Michael Faraday'le gerçek aşk şansı yakalar. Fakat adli tabiplikten, sevgilisinin bedenini teşhis etmesi için gelen çağrıyla bütün renkli rüyaları siyaha boyanır. Josie, Michael'ın ölümünü anlamaya ve paylaştıkları dünyaya sarılmaya çalışırken, oğlunun ölümünden Josie'yi sorumlu tutan Meredith'e hem ilgi duymaktadır hem de onun tarafından Michael'ın anılarından uzaklaştırılmaktadır. Pek yakında bu iki kadın, karşılıklı güvensizlik ve ihtiyaç içeren çarpık bir ilişkinin içine sürüklenecektir.

Janet Fitch, aşkın ve ihanetin etkileyici hikâyesini, her zamanki gösterişli dili ve yüksek gerilimli sahnelerle anlatıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2010
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786054263875
 • Orijinal Adı:
  Paint It Black
 • Çeviri:
  Nalan Işık Çeper
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü: