Solcular ve Kızıllar

·
Okunma
·
Beğeni
·
12
Gösterim
Adı:
Solcular ve Kızıllar
Baskı tarihi:
1948
Sayfa sayısı:
28
Format:
Karton kapak
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Bozkurtçu Yayın
28 syf.
·12 günde·Beğendi·10/10
Ordinaryüs zamanında dergi , kitap basmanın hayli pahalı oluşu ve bunun yanında sabahattin ali , nazım hikmet gibi vatan haini komunistlerin rusyadan destek alarak çıkarttıkları nüshalar arasında Türkçüleri karalama şekillerini, yürüttükleri sinsi propaganda tekniklerini bu kitapta öğreneceksiniz.
Marksın 3 ciltlik parlak safsata ve sofizm yığını, objektif bir tetkik metodu altında yıkılınca, taraftarları 'İlimciliğe' veda etmiş ve işi daha çok bir İman, his ve dini mezhep şekline sokmuşlardır.
Fransayı yıkan mikroplardan biri,belki de en büyüğü,komünizmdi. Harpten evvel , her türlü vatan,millet ve vazife duygusunu yıkan , Fransız sanayisini , iktisatiyatını, silah endüstrisini mahveden, kasasını kurutan, parasını yokeden ve hele tayyaresiz bırakan Solcular,harpte de düşmanla anlaşarak Fransayı yıktılar.
Hülasa solcular , her yerde vatan haini ,milliyet düşmanı ,tahripçi, katledici ve düşmana satılmış insanlardır. Renkleri ve dereceleri daha iyi aldatmak için farklı olabilir.Fakat her yerde ve her zaman , tek hüviyetleri vardır: Kızıllar, bulundukları memleketi yıkmak isteyen Beynelmilelci Yahudilikten , masonluktan, beynelmilelci yeni Rus emperyalizminden emir alan yabancı kanlı ,yabancı ruhlu insanlardır !
İspanya , ihtilaline daha henüz başladı, her hakiki ihtilal iki safhadan geçer : Demokrasi ihtilali ve Sosyalist ihtilali. Birincisi olmadan ikincisi olamaz.

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Solcular ve Kızıllar
Baskı tarihi:
1948
Sayfa sayısı:
28
Format:
Karton kapak
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Bozkurtçu Yayın

Kitabı okuyanlar 1 okur

  • Umut Ök

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%100 (1)
9
%0
8
%0
7
%0
6
%0
5
%0
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0