Son Mektup

7,3/10  (14 Oy) · 
26 okunma  · 
11 beğeni  · 
757 gösterim
"Benim bu filmle ilgili rüyam nedir, biliyor musunuz? Bu filmi seyrettikten sonra insanların sinema salonlarından hayatları değişmiş bir şekilde çıkmaları. Bu film sayesinde iyileşmelerini, sevgilerinin derinleşmesini ümit ediyorum. Tanrı'ya ve ailelerine olan bağlılıklarının güçlenmesini umuyorum."

İnsanlığın geçtiği zorlu dönemeçleri aile, sevgi bağıyla güçlendirmeyi iyi bilen Karen Kingsbury insan ilişkilerinin inişi çıkışlı serüvenini muhteşem bir dille ele alıyor. Kuşaklar arasındaki kopukluğa, iletişimsizliğin yol açtığı sorunlara sahip olduğumuz değerlerin önemiyle cevap veren yazar, Son Mektup'ta bütün umutlarını bir filme bağlayan iki arkadaşın çıktığı yolculukla doyumsuz bir okuma sunuyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  448
 • ISBN:
  9786053482475
 • Orijinal Adı:
  Take One
 • Çeviri:
  Semih Koç
 • Yayınevi:
  Novella Yayınları
 • Kitabın Türü:
gizem özger 
20 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Karen kıngsbury ın yazdığı kitap karakterlerine gerçekten hayranlık duyuyorum..
Eşi ve çocuklarına hitap şekli özellikle mükkemmel..
Beyaz atlı prensim Donald..
Hiç bitmeyan şarkım tyler..
Mutlluluk gün ışığım Sean..
Yufka yürekli mükemmeliyetçi Josh
Seçilmiş oğlum Ej
Mucize oğlum Austin.. Gibi hitap etmesi gerçekten çok hoş..Ve Edebiyatta Ebediyen yarışması için kitaplarında gerçek hayattan insanların yaşam öykülerini katması gerçekten kitaplarını ayrı bir güzel yapıyor..

Nejla GÜNEŞ 
23 Nis 2015 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Kitabın kapağına , yayınevine ve yazı puntosuna bayılarak aldım. Ancak okuya okuya 200 . sayfaya kadar gelmeme rağmen kitaptan okur olarak hiç bir zevk almadım. Kitabı bitirdim halen bende hiçbir merak , duygu veya düşünce oluşturmadı. Gerek konusu gerek anlatımı son derece renksiz. tatsız. tuzsuz bir hikayeydi. Anladığım şu : iki yönetmen bir film çekmeye karar verir . Çekimlerin bitmesine bir hafta kala bütçeleri biter ve tam çekimleri iptal edeceklerken tüm ekip ve arkadaşları dua ederler. Bu duaların neticesinde bir yatırıcı iş adamı çıkar ve ekonomik destek sağlar ve böylece film çekilmiş olur. ... Bu işte .. Açık yüreklilikle beğenmedim, okumuş olmak için okudum o kadar..