Sonsuz Ölümsüzler

8,0/10  (9 Oy) · 
17 okunma  · 
6 beğeni  · 
420 gösterim
"Sonsuz'un bağımlılık yaratan bir etkisi var. Okuyamadığımız zamanlarda, nasıl bir yolunu bulsak da biraz daha okusak, diye düşündük. Elimizden bırakamadık. Bukitap rüyalarımıza girdi. Bitirdiğimizde aklımızdan çıkartamadık. Hala etkisindeyiz."
-Teens Read Too-

"Ölümsüzler"in ilk kitabı! Aşkın hiç ölmediği, büyüleyici ve yeni bir dünyaya adım atıyoruz... Artık bizim için sadece Ever var.
Korkunç bir kazada anne ve babasını kaybeden on altı yaşındaki Ever Bloom, insanların auralarını görmeye, düşüncelerini duymaya ve sadece dokunarak tüm hayat hikayelerini anlamaya başlamıştı.

İnsanlarla iletişim kurmaktan kaçan ve yeteneklerini bastırmaya çalışırken yoldan çıkan Ever'ın yeni lisesinde kaçık yaftası yemesi de uzun sürmeyecekti. Ancak çok geçmeden Damen Auguste'la tanışan Ever için yeniden mutluluk umudu doğdu. Damen yakışıklı, sıradışı ve çekici bir tipti. Dahası asil bir ailedendi. Ever'ı yiyip bitiren onlarca dert ve düşünceden genç kızı sıyırabilen tek kişi oydu. Öyle yoğun bir sihri vardı ki, adeta doğrudan Ever'ın ruhunu görüyordu. Ever sır ve gizemin çekici dünyasında derinlere indikçe, aradığı cevaplar yerine daha fazla soruyla karşılaştı. Damen'ın kim -ya da ne- olduğuna dair hiçbir fikri yoktu. Adı gibi bildiği tek şey ise ona sırılsıklam ve çaresizce aşık olduğuydu.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2010
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786054377534
 • Çeviri:
  Banu T. Öğütücü
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Mehmet.Fatma 
22 Oca 20:09 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Fantastik karakterlerin yer aldığı ve aşkın hiç ölmediği bir kitap. Sıkılmadan okutturdu kitap kendini. Anlatımı gayet iyi diyebilirim. Fantastik türde okuduğum ve tavsiye edebileceğim bir kitap.