Sonsuz Ölümsüzler

8,0/10  (9 Oy) · 
17 okunma  · 
6 beğeni  · 
414 gösterim
"Sonsuz'un bağımlılık yaratan bir etkisi var. Okuyamadığımız zamanlarda, nasıl bir yolunu bulsak da biraz daha okusak, diye düşündük. Elimizden bırakamadık. Bukitap rüyalarımıza girdi. Bitirdiğimizde aklımızdan çıkartamadık. Hala etkisindeyiz."
-Teens Read Too-

"Ölümsüzler"in ilk kitabı! Aşkın hiç ölmediği, büyüleyici ve yeni bir dünyaya adım atıyoruz... Artık bizim için sadece Ever var.
Korkunç bir kazada anne ve babasını kaybeden on altı yaşındaki Ever Bloom, insanların auralarını görmeye, düşüncelerini duymaya ve sadece dokunarak tüm hayat hikayelerini anlamaya başlamıştı.

İnsanlarla iletişim kurmaktan kaçan ve yeteneklerini bastırmaya çalışırken yoldan çıkan Ever'ın yeni lisesinde kaçık yaftası yemesi de uzun sürmeyecekti. Ancak çok geçmeden Damen Auguste'la tanışan Ever için yeniden mutluluk umudu doğdu. Damen yakışıklı, sıradışı ve çekici bir tipti. Dahası asil bir ailedendi. Ever'ı yiyip bitiren onlarca dert ve düşünceden genç kızı sıyırabilen tek kişi oydu. Öyle yoğun bir sihri vardı ki, adeta doğrudan Ever'ın ruhunu görüyordu. Ever sır ve gizemin çekici dünyasında derinlere indikçe, aradığı cevaplar yerine daha fazla soruyla karşılaştı. Damen'ın kim -ya da ne- olduğuna dair hiçbir fikri yoktu. Adı gibi bildiği tek şey ise ona sırılsıklam ve çaresizce aşık olduğuydu.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2010
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786054377534
 • Çeviri:
  Banu T. Öğütücü
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yeo Woon 
22 Oca 20:09 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Fantastik karakterlerin yer aldığı ve aşkın hiç ölmediği bir kitap. Sıkılmadan okutturdu kitap kendini. Anlatımı gayet iyi diyebilirim. Fantastik türde okuduğum ve tavsiye edebileceğim bir kitap.

inisiyasyon 
18 Tem 2017 · Kitabı okudu · 16 günde · 7/10 puan

Ailesi ölen genç bir kızın okula yeni gelen bir çocuğa aşık olmasıyla gizemli olaylar yavaş yavaş başlıyor kitapta. Gayet okunabilecek bir genç kız edebiyatı türünde, gizem sevenlerinde okuyabileceği bir kitap diyebilirim. Bana biraz twilight'ı andıran bir kitap gibi geldi okuduğumda, benzerlikler var biraz. Kitapta bazı mantık hataları da var, ama çok fazla da göze batmıyor. Orta düzeyde bir roman, bir gece de bile bitebilir. Karakterlerin oluşumu güzel, ama başrol karakterlerinin duyguları tam olarak okuyucuya yansıtılmamış. 2. ve 3. kitapları da var ama beni diğer kitaplarını aldıracak kadar heyecanlandıran bir kitap olmadı malesef.

Kitaptan 1 Alıntı