Rakipsiz Kusursuz İdoller

7,0/10  (3 Oy) · 
4 okunma  · 
3 beğeni  · 
36 gösterim
Kusursuz İdoller hiç de göründükleri gibi değiller!

Rakipsiz, yalanların gölgesinin en güzel hayalleri en karanlık kâbuslara dönüştürdüğü bir serinin ilk kitabı.Hollywood’da herkes önemli biri olup bu dünyanın bir parçası haline gelmek ister. Ama bir kere içeri girdiniz mi artık geriye dönüş yoktur! Ve bu kural kimse için istisna değildir!

Gazeteci olmak için her şeyi göze alacak kadar hırslı Layla Harrison; oyunculuk kariyeri için ailesini bile karşısına almaktan korkmayan Aster Aminpour; varlığından haberi olmayan

babasına büyük bir rock yıldızı olabileceğini kanıtlamaya çalışan Tommy Phillips.

Ve bu üç gencin birbirlerine rakip olmalarını sağlayan bir yarışma:

Rakipsiz Gece Hayatı kulüplerinin tanıtımcısı olmak…

Üçünün de başarması gereken bir görev vardır, ünlü yıldız Madison Brooks’u kendi kulüplerine çekmek. Ancak Madison Brooks’un ortadan kayboluşuyla hayalleri bir anda suya düşer.

Artık yarışmayı kazanmak hayattaki en küçük dertleridir, çünkü polise göre üçü de Madison’ın kayboluşunda şüphelidir.(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2017
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786050944433
 • Orijinal Adı:
  Unrivaled
 • Çeviri:
  Tülin Er
 • Yayınevi:
  Dex
 • Kitabın Türü:
Yetkin Demir 
21 Oca 23:49 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kitabı beğendim ve ayrıca eğer hollywood'un içini, yaşantısını merak ediyorsanız okuyun . Kitap biraz hırs barındırıyor içinde ama yinede bu hırs kitabı eğlenceli kılıyor . Sonunda çok sinirlenebileceğiniz bir kitap belki haberiniz yoktur ama bu kitap bi seri ve ikicisinide merakla bekliyorum . Okumanızı isterim .

Serdar Poirot 
31 Ara 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Dikkat spoiler içerir.
Ira Redman, Hollywood'da bir kaç gece kulübü olan bir adamdır. Ve kulüplerin popülerliğini arttırmak için bir yarışma düzenler. Bu yarışmaya Layla Harrison, gazetecilik okuluna gidebilmek için para amaçlı, Tommy Philips, babası Ira'yı etkilemek ve meşhur bir müzisyen olmak için, Aster Amirpour da meşhur bir yıldız olmak için katılır. Aster meşhur Hollywood yıldızı Madison Creek'in sevgilisi Ryan Hawthorne ile yakınlaşır. Kulüplere ilgi artar. Sevgilisi Mateo ile uzaklaşan Layla Tommy ile öpüşür. Tommy de Madison ile yakınlaşır. Ancak bir gece büyük bir rezalet olur ve Madison ile Ryan ayrılır. O gece Ryan Aster ile beraber olur ve Madison ortadan kaybolur. Cinayetten şüphelenen polis Tommy, Layla ve Aster'in ifadesine başvurur. Üçlünün masum olduğunu kanıtlaması gerekir ve bir çaba ile Ryan'ın farklı biri olduğuna dair ipuçları elde ederler. Bu arada kulüp yarışmasını Aster kazanır ve Ira hepsine çalışma teklif eder. Ancak polis gelir ve aralarından birini cinayet suçlaması ile alır. Acaba katil kimdir ve cinayeti neden işlemiştir? Ryan gerçekten masum mudur? Bundan sonra ne olacaktır? Keyifle bir solukta okunan bir roman.

zeynep ozturk 
22 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Puan vermedi

İlk 250 sayfa sıkıcıydı.En nefret ettiğim karakter Layla oldu.Bencil kıskanç doyumsuz .
Kitabin ana konusu su ,Kazanmak için ,istediğini elde etmek için ne kadar ileri gidebileceğini sorguluyor.