7,0/10  (7 Oy) · 
16 okunma  · 
3 beğeni  · 
1.020 gösterim
Antalya'nın yüksek bölgelerinde, toprağın altında binlerce yıldır uyuyan bir varlığın uyanması ile birlikte, bölgede vahşice işlenmiş cinayetler görülmeye başlanmıştır. Vahşetin hızla artması ile birlikte, Türk Silahlı Kuvvetleri olayları kontrol altına almaya çalışır, ancak CIA ve Amerika Birleşik Devletleri'nin müdahalesi ile olayların gidişatı karmaşık ve kontrol dışı bir boyut kazanır. Durdurulamaz bir güce karşı verilen mücadelede galip gelenin kim olacağı, bilinmezliğini korumaktadır.
Temas; gerilim, aksiyon, heyecan ve sürükleyiciliğin mükemmel bir uyumla bir arada olduğu, kaçırılmaması gereken eşsiz bir macera... Merak ve şaşkınlıkla, bu zifiri karanlıkta yolunuzu kaybedeceksiniz.
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  281
 • ISBN:
  6054503032
 • Yayınevi:
  Arunas
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
05 Tem 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Kurgusu çok güzel, yaratıcı, türü de gerilim olmasına rağmen, o gerilimi kitap boyunca fazla hissedemedim, gerilim türünün gerektirdiği unsurlar zayıftı, biraz daha gerilimi bol sayfalarla karşılaşmak isterdim. Roman tam anlamıyla beni içine çekemedi, Yazarın olay örgüsü taslağı her ne kadar fena değilse de, gerilim türünün hakkını fazla verememiş, Kitabın sonunu merak ederek okuyamamıştım. Ama sıkıcı mıydı? Ya da vakit kaybı mıydı? Hayır sıkıcı ve zaman kaybı olduğunu söyleyemem, ne çok kötü gibiydi, ne de çok güzeldi. Orta şekerli bir kitaptı diyebilirim.

Tuncay YILDIRIM 
11 Nis 2015 · Kitabı okudu · 1 günde · 6/10 puan

Türk bilim kurgu romanı. Akıcılığı güzel ama abartılar uç naktada.
Konunun ve uzaylının Türkiye'de geçmesi ilgimi çeksede kitabı beğenmedim.

Zehra 
26 Ağu 2014 · Kitabı okudu · Puan vermedi

en başta sıkıcı gelsede, kitabı okudukça zevk aldım çok güzeldi, engin eryıldıza teşekürlerimi sunuyorum çok güzel iş çıkarmış....

Betül Şimşek 
06 Ağu 2013 · Kitabı okudu · Puan vermedi

yabancı yazarlar bu tür kitapları daha iyi yazıyorlar diye düşünmemi sağladı bu kitap. Bitsin, yarım kalmasın diye okudum sırf.

Tuğba 
23 Haz 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

gerçekten muhteşem bir roman önce hiç okumak istemedim ama sonrada elimden düşmedi gerçekten şiddetle öneririm muhhhhhhhhhhhhhhteşem özellikle başları insanı çok sarıyo