Highlander Serisi 3

Yan Benimle

Julianne MacLean

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
335 syf.
8/10 puan verdi
·
Beğendi
Kitabı birkaç saatte bitirdim ve anlaşıldığı üzere inanılmaz akıcı. Sayfaları o kadar hızlı çevirdim ki... Konusu enteresan, karakterler çok tatlıydı. İçinde gizeminde bulunması kitaba ayrı bir tat katmış. Gizem ve romantizm.. çok sevdim, öneriyorum.
Yan Benimle
Yan BenimleJulianne MacLean · Epsilon Yayınevi · 2017165 okunma
Reklam
335 syf.
10/10 puan verdi
·
3 günde okudu
Bu kitap bence serinin en güzel kitabıydı. Epey gizemli ve tahmin edilmesi zor olay kurgusuyla sayfaları hızlı hızlı çevirdim. Özellikle Catherine ve Raonaid'in arasındaki bağ ortaya çıkana kadar tam bir bilmeceydi olanlar. Lachlan'ın bağlanma sorununun temelini de öğrendiğim için ona kızamadım. Hatta 3 kitap içindeki en kibar ve kadın ruhundan anlayan adam olduğu için ekstra sempatimi bile kazandı :) Güzel bir aşk hikayesi ve mutlu son... Tavsiye ederim.
Yan Benimle
Yan BenimleJulianne MacLean · Epsilon Yayınevi · 2017165 okunma
335 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
3 günde okudu
Catherine ve Lachlan'ın aşkı anlatılıyor. Catherin, 3 yıl önce hafızasını kaybetmiş ve hiç bir şey hatırlamıyor. Arada sırada bazı rüyalar görüyor ama ne olduğunu anlayamıyor. Bir gün şatolarının bahçesinde bir İskoç askeri Ona yaklaşıyor ve Ona Raonaid diye hitap ediyor. Bu yakışıklı İskoç'u hatırlamıyor. Ama acaba geçmişini öğrenebilir mi? diye merak ediyor ve Onunla bir maceraya atılıyor. Lachlan Catherine gördüğü gibi Onun Raonaid olduğunu sanıyor. Ona 3 yıl önce büyü yapan ve kadınlardan uzak durmasını sağlayan lanetleyen kadın. Tek istediği Raonaid'in laneti kaldırması. Ama Catherine hafızasını kaybettiğini söylüyor. İlk başlar da Ona inanmıyor ama sonra acaba mı diyor. Çünkü Raonaid'e benzemiyor bu kadın. Dış görünüş olarak aynı ama huy olarak çok farklı. 3 yıldır lanet yüzünden kadınlardan uzak duran Lachlan Catherine'den uzak durmakta çok zorlanıyor. Çünkü Catherine'i çok arzuluyor. Hem çok nefret ettiği kadın hem de çok arzuladığı kadın Catherin... Acaba doğru mu söylüyor? Gerçekten hiç bir şey hatırlamıyor mu? Catherin de Lachlan'dan çok etkileniyor ve lanete rağmen O da Ondan uzak duramıyor. Sonunda daha lanet kalmadan ateş ile barut birleşiyor. Devamını size bırakıyorum. İyi okumalar... Gizem yüklü bir kitap...
Yan Benimle
Yan BenimleJulianne MacLean · Epsilon Yayınevi · 2017165 okunma
Reklam
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.