BURCU

BURCU
@kitapvebenimdunyam
Nazım'la başlar hikayem kuşlar uçar cemal olur yuva yapar sebahattin olur .saat durur turgut gelir yanında huzur ve canseveri ediple. Ve sonra edebiyat aşığı olursun
BURCU
Bir kitabı okumaya başladı
Monte Cristo Kontu (2 Cilt Takım)
Monte Cristo Kontu (2 Cilt Takım)Alexandre Dumas
9.2/10 · 25,5bin okunma
Reklam
108 syf.
·
Puan vermedi
·
4 saatte okudu
Oyunlarla Yaşayanlar
Oyunlarla YaşayanlarOğuz Atay
8.7/10 · 9bin okunma

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Hayatın zor olabilir ; ara sıra geçmiş yaşantına özlem bile duyabilirsin ama önemli ve değerli olan ne biliyor musun? Hayat karşına ne çıkarırsa çıkarsın kabul edip yaşayacaksın fakat hep beraber, yani seni sevenlerle birlikte ve birbirinize destek olarak yaşayacaksın.
Affetmek de tıpkı intikam gibi insani bir duyguydu.
Reklam
Yaşam göreceli de olsa kısa olduğu ve bu kısacık hayatlarımızda bize türlü türlü güzellikler verdiği için güzeldir. Unutmayın, nadir bulunan şeyler değerlidir. Sonsuz yaşam, ona sahip olanlara bile mutluluk vermez
Sorunun en akla yatkın nedenini söylüyoruz ama bazen en akla yatkın olan en doğru demek değil. Soruna götüren sebeplere çok yönlü yaklaşmamız lazım.
Merak, inançla paralel seyreden iki insani dürtüydü. Merak edilen şeylere inanmak her zaman için daha kolay olurdu çünkü insanlar ikna edilmeye hazır bir şekilde beklerdi.
Benim birine aşık olmam demek, ona karşı zaaflarım olması anlamına gelir ki zaaf duyduğum biri ya da bir şey de benim zayıf noktam olur.
Her şey bir adım atmakla başlar. Belki niyetlenmek önemli bir başlangıçtır ama o ilk adımı atmazsan, ne kadar iyi ya da güçlü olursa olsun o niyetin zihninin bir köşesinde unutulmaya mahkumdur.
Reklam
Geçmiş alışkanlıklarından ya da seni geçmişinle bağdaştırabilecek herhangi bir şeyden kurtulamazsan asla hakiki yolu bulamayız.
Çocukların ölümü bizi neden üzer, hiç düşündün mü? Çocuklar, onları melek yapan masumiyetlerini kaybetmediklerinden günahsızdır ve kendilerini pişirecek acımasız yaşamlarının başındadır.
1.248 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.