Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Doğum günüme tam 4 ay kaldı. Tam dört ay sonra bugün 🥳🥳🥳🥳
Şu son bir senede neler oldu var ya, üff diyorum. Anlatasım bile yok inan, lanet gelsin şu son bir seneye. Evi yansın, ocağı yıkılsın, defolup gitsin hangi cehenneme giderse. Adını dahi anmak istemiyorum. Bu yılı, en sevdiklerimle birlikte toprağa gömüyorum. Önümüzdeki yıldan burada herkesin huzurunda biraz insaf istiyorum Osman.
Reklam
Yeni yıllar yeni baharlar
"Bir gülün çevresi dikendir hardır Ne de olsa kışın sonu bahardır " Bu son baharı beklediğim kışım olsun şimdiden yeni yıl dileğim bu.
YAK GEL BİLDİĞİN NE VARSA
Öyle bir temizlik yaptım ki görünmesede kafam pırıl pırıl...
Bütün iyi kitapları okumak, geçmiş yüzyılların en değerli insanlarıyla konuşmak gibidir.. Kitapları paylaşmak doyumsuz duygular yaşatır insana. Sayfalar satırlar arasında kaybolursunuz, unutmak istersiniz bütün dünyanın sıkıntılarını; Kitap dostluğu bir kitapla kurulan dostluk kadar beklentisiz, külfetsizdir.. Onunla birlikte bir zaman yaşamışlığımız, birlikte vakit geçirmişliğimiz vardır. Bu sebeple unutmayız bu dostluğu. Diğer dostluklardan daha kalıcıdır. Hiç bir zaman sayıyı amaç edinmedim bana katkıları ve hissettirdikleri cok cok daha önemliydi.. Yeni yıl yeni kitaplar demek benim için.
Yeni yıl hepimize gönlümüzden geçen güzellikleri getirsin 💟 ... Koca bir yılı geride bırakıyoruz. Kah üzüldük, kah üzüldük, yeri geldi üzüldük. Zaman zaman üzüldüğümüz anlar oldu fakat iyi üzüldük...
Reklam
1 Ocak a yılbaşı değil de günahların başı mı desek?
Çünkü o gün Kumar ✅ İçki✅ Piyango✅ Zina✅ Şeytana uymak✅ Cehennem'e açılan kapılar✅ Var
210 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.