Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Sesimi Duyan Var mı?
Sahi siz duydunuz mu sustuklarımızı? Hayat devam ediyor… mu gerçekten? Birinci yıl… Bir yıl 365 gün müydü? Peki neden ben 365 yıl geçmiş gibi ama aynı zamanda da bir saniye bile geçmemiş gibi hissediyorum? Bir daha gökyüzünü, güneşi, denizi, sevdiklerinizi göremeyeceğinizi, artık her şeyin bittiğini düşünüp yaşamdan koptuğunuzu hissettiniz mi?
gecen sene bugun 50 bin kisinin son gunuydu
Reklam
06.02.23 04:17 basimiz sag olsun unutmadik,unutturmayacagiz
tam bir yıl önce bugün. gece olacaklardan habersiz yummuştum gözlerimi. bir kabusa uyandık. o gün sabah hiç olmadı. o gün, gün hiç aymadı ve hiçbir şey eskisi gibi olmadı.
Unutulmaz
Yeğenimin gözyaşlarıyla “Hala eğer Kur'an okursak deprem durur mu ?” sözünü hatırladım:(
Acımız, umut ve inancımızdan daha büyük değil ..🕊️
Reklam
Yine o sabahtayız... Her şeyin dün yaşanmış gibi aklımızdan hiç çıkmadığı o gün... Ailemizden, akrabalarımızdan, arkadaşlarımızdan, sevdiklerimden haber alamadığımız gün... Sevdiklerimizle geçirdiğimiz güzel günlere dönemeyeceğiz, kulak sağırtıcı sesleri gürültüleri hiç unutmayacağız. En acısıda kardeşlerimin gözlerindeki o korkuyu unutmayacağım... Rahat uyuyun... Biz sizi hiç unutmadık, unutmayacağız!
Ruhumu gelip sormayın bana. Ben iyi değilim. Bedenimi sormayın! Daha bulamadınız mı diye sorabilirim size. Belki her parçam bir yerlerdedir. Yağmurlar yağınca göl birikintilerinde kanımı göreceksiniz. O birikintilerde fasulyeler, nohutlar filizlenirse şaşırmayın. Mutfağımdaki erzaktır onlar. Ancak neden akşam sofrasında olması gereken erzağım kanımın içinde yeşeriyor, işte buna ömür boyu şaşırın!
Sayfa 29 - Sokak yayın grubuKitabı okudu
İnsan nefes aldığından utanır mı hiç? Utanıyormuş...
Sayfa 7 - Sokak yayın grubuKitabı okudu
6 Şubat 2023 tarihinde,saatler 4.17'yi gösterdiğinde ülkemin 11 şehri şiddetli bir sarsıntıyla uyandı. Ya da çoğu uyanamadı !
Sayfa 5 - Sokak yayın grubuKitabı okudu
66 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.