Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Profil
Başarı hayatta bir kez yaşanan dönüşümlerin değil, günlük alışkanlıkların ürünüdür.Sayfa 20
Başarı
Bağlı Kalarak Her Gün Biraz İlerleyin …. (ce)
İşleri karmaşık hale getirmeyin. En iyi yaşamınıza ulaşmak basittir. Kolay değildir, ancak basittir. Odaklanma ve gayret gerekir. Binlerce kilometrelik yolculuğun bir tek adımla başladığıyla ilgili felsefe doğrudur. Hayallerinize ulaşmak için her gün biraz ilerleyin, zaman... Sayfa 88 - GOA, 2008, Türkçe’ye Çeviren: Tülin Penso ( Başarı Çekici Değildir)
Başarı
Başarının Beraberinde Duyarlılık Gerekliliği
Önemli şeyler yapmak mutluluğu arttırır. Başarı neşeyi uyandırır. Bunun yanısıra benim fikrimce, duyarlılık olmazsa bu gezegende boşuna yaşamış sayılırız. Dünyaya anlamlı bir katkıda bulunduğumuzu hissetmeden elde edilen başarı kalbimizde bir boşluk hissi yaratacaktır. Başarıyı... Sayfa 146 - GOA, 2008, Türkçe’ye Çeviren: Tülin Penso (BAŞARININ KÖTÜ OLDUĞINU KİM SÖYLEDİ)
Başarı
Gerçekten başarı ses çıkarttırıyor. Başarılı olduktan sonra herkes başarınızı gözünüze soka soka küçümsemeye çalışıyor :) bu yüzden her zaman takdiri başkalarından değil kendinizden görün.
Başarı
23425
375 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.