Profil
dünya yuvarlak, insan bir köşeye çekilemiyor.
Sorarlarsa bitti dersin. Ben vazgeçtim o da gitti dersin. Çok ağladı, vicdanım sızlamadı umrumda olmadı, ama ahıda uyutmadı dersin.
Reklam
O kadar hayaller kurduğun insan seni yarı yolda bırakmazmı sanıyordun? Bende öyle sanmıştım.
Bu duyguları yapayalnız taşımak çocuk kalbime ağır geldi.
ne dersen inanıyorum,kutsal kitaplardan daha etkili.
Reklam
Vazgeçmek istemdiği halde vedat etmek zorunda bırakılmak kadar acı bir şey yok, tutunmaya çalıştıkça bileklerini kesiyorlar sanki.
Sen hiç affedilmeyi beklemedin. Hiç özür dilemedin aramadın, sen kıyıda köşede ihmal etiğin bir kalbin, seni hep sevdiğinden emindin.
Seni düşünmek ne güzel şey, Seni düşlemek. Seni anımsamak ne güzel şey, Seni hep yaşatmak anılarda. Seni sevmek ne güzel şey. Seni sevmiş olmak Ve sevmeye devam etmek. Seni tanımak ne güzel şey, Seni ve sana dair her şeyi. Seni özlemek ne güzel şey, Yokluğunda bile sevgini hissedebilmek. Ve sen ne güzel şeydin. Ne güzel şeysin. Hayatıma geldiğin için teşekkür ederim. Gönülden ırak oluncaya dek, Hayatımda hep sen olacaksın. Varlığınla ve yokluğunda.
Allah yüreğinize, samimiyetiyle ve samimi niyetiyle geleni nasip etsin...
Reklam
375 syf.
9/10 puan verdi
·
72 günde okudu
Ayhhh Hasan! Yaktın beni.. Emir! Bencil, yalancı, ödlek ve kıskanç. Kısacası insanların hayatları ile oynayan büyük bir hırsız. Kitap değil de hüzün dolu bir duygusal yapıt gibi. Okurun içini derinlerden sarsıyor. Unutulmaz, unutulamaz hikayesi ile hayatın gerçeklerini öne seriyor. Bol ağlamalı eser isteyenlere .. unutulmaz kitaplar listesine ekledim..
Uçurtma Avcısı
Uçurtma AvcısıKhaled Hosseini · Everest Yayınları · 2021161,9bin okunma
Kalbim önce senin için hızlı attı, sonra senin yüzünden kırıldı, ve şu an bana yaşattıkların yüzünden paramparça...
1.500 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.