Giriş Yap
160 syf.
10/10
·
Beğendi
Behruz beyin ilk kitabı olarak okunmalı ve kendi iç dünyasından bize anlattıkları öğrenilip araştırılmalı. Kendisi okült alanda içerikler ürettiği için bu ilk kitap okuyana hiç bilmediklerini gösterip bildiklerini eviren bir boyutta açılıyor. Hâlâ üzerine dönüp tekrar okunması gerektiğini düşünüyorum. Kitap serilerini bitirince yeni bir bakış açısıyla tekrar okuyacağım.
Kayıp Irk
Kayıp Irk
8.3/10 · 58 okunma
552 syf.
10/10
·
Beğendi
Gurdjieff'in öğrencisi olan Ouspensky tarafından incelikle yazılmış bir eser. Her bölüm farkındalıklarımın arttığı ve kitap bitince farklı bir zaman döngüsünde yaşamaya başladığımı hissettiğim bir bütünlük içindeydi. İlgilisine çok şeyi fısıldıyor.
304 syf.
10/10
·
Beğendi
Öylesine harika bir kitap ki, okurken sizi çok farklı bir evrene taşıyor. Kitaptan alıntılarım kendime özel kalsın istedim çünkü her varoluş kendi yorumunu/anlamını bulmalıdır. Gerçekten canlı dediğimiz yapı nedir? Nefes almanız canlı olduğunuzun kanıtı mıdır? Yoksa bir hologram içinde bir döngüyü tamamlamaya çalışan varlıklardan mı ibaretiz? Kendini bil
Yaşamak Var Olmak Değildir
Yaşamak Var Olmak Değildir
8.8/10 · 23 okunma
1006 syf.
10/10
·
Beğendi
Codex Asylum - Okült Çalışmalar Toplusu
Okültist Yazar Behruz Huseyinzade rehberliğinde ilerlediğim bu yolculukta Yol Haritam olan kitaptır. Okült Çalışmalar toplusu olan bu kitap Türkiye’de ilktir. Bizlere gerçek kimliğimizi öğrenme ve yaşam dışı deneyim sunar. Orada ve burada var olmak!
Behruz Huseyinzade
Behruz Huseyinzade
Codex Asylum
Codex Asylum
10.0/10 · 5 okunma
2
13 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.