Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Gönderi Oluştur
128 syf.
10/10 puan verdi
Burada neden kimsenin okumadığını anlamadığım bir seri :') Genel olarak genç bir kadının iş arayıp hiçbir işte uzun süre kalamamasını ve son çare olarak deli bir bilim insanının yanında asistan olarak işe başlamasını anlatıyor. Ciddi bir seri olmaktan uzakta, komedi tarzında yazılmış. Okuması çok keyifli. Bölümleri kısa olduğu için kahve içerken bile oturup bitirebilirsiniz. Çerezlik bir seri arıyorsanız kesinlikle öneririm.
Blood Stain Volume 1
Blood Stain Volume 1Linda Sejic · ‎Image Comics · 02 okunma
I don't know what to do I don't know how to explain I DON'T KNOW
Reklam
purple hyacinth’in yeni bölümü gelsin diye beklerken pfp’mi lauren yapma kararı aldım
272 syf.
8/10 puan verdi
Aynı gün içerisinde bitti. Devam edecekmiş sabırsızlıkla bekliyorum. Romanlara para yetiştiremezken şimdide webtoon merakım başladı hangi birisine yeterse artık:D
Eğitim Kulesi'nin Usta Oyuncusu 2
Eğitim Kulesi'nin Usta Oyuncusu 2İndoor Kim · Athica Yayınları · 20236 okunma
272 syf.
7/10 puan verdi
Webtoon okumuş muydunuz?
İlk defa bir webtoon okudum ve önyargılarım tek tek kırıldı. Hızlı bitmesi bir yana çizimleri ve çizimlerin renkli olmasına bayıldım. Bundan sonra Roman okuyamadığım zamanlarda bir webtoon alır okurum artık. Fiyatları ne bilmiyorum. Kardeşim manga, webtoon hayranı onun sayesinde tanıştım iyi ki de zorlamış da okumaya başlamışım :D
Eğitim Kulesi'nin Usta Oyuncusu 1
Eğitim Kulesi'nin Usta Oyuncusu 1İndoor Kim · Athica Yayınları · 20237 okunma
Yeni hayata uyum sağlamak biraz zordur. Meşgul olmak geçmişi unutmanın en iyi yoludur.
Reklam
i'll become the hero's mother kayitli degill
Korku Oyununda Bir Hizmetçi Oldum!
"Ey yolunu kaybetmiş inanır, hiç uçurumun altındaki o dünyaya ayak bastın mı? "
57 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.