Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Mustafa Kemal'in yurttaşları içinde az bulunur bir niteliği vardı. Ön­celikleri açık seçik kavrama yeteneğine sahip, olağanüstü bir örgütçüy­dü. 1920 Mart ve Nisanında Ankara'ya akın eden milliyetçiler, İtilaf güçlerinin işgali ve müdahalesinin yarattığı kaosun ortasında gideceği yolu bilen bir lider buldular.Sayfa 326 - Remzi Kitabevi.
• "Eğer iyi bir lider değil¬sen, sırtından vurulursun; işyerinde de farklı değildir."
İktisat & Ekonomi
Sen bin sene hürriyeti hiç tecrübe etmemiş bir topluma hürriyeti bir tercih olarak takdim edemezsin. Hüsrana uğrarsın. Bugün dahi Türk toplumunun hür olmayı öğrendiğini zannetmiyorum. Siyasi tercihler bunu gösteriyor. Lider arıyor, çoban arıyor kendine insanımız.Sayfa 105 - İnkılâp Yayınları
456 syf.
10/10
·
Beğendi
·
8 günde okudu
Kitabı bitirdim. Kitap çok güzel ve çok keyifliydi. İlk defa okuduğum, öğrendiğim anılar oldu. Ayrıca fotoğrafı çekenin yaşam hikayesinede yer veriyor. Yer yer duygulanıp ağladım. Böyle bir lider zor gelir bir daha Dünya'ya arkadaşlar. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.
Atatürk Fotoğraflarının Hikayesi
Atatürk Fotoğraflarının Hikayesi
9.8/10 · 5 okunma
Tarih
400 syf.
·
Puan vermedi
·
19 günde okudu
merhabalar, biraz önce Lekeliler serisinin ikinci kitabını bitirdim. ve beğenmedim. en sevmediğim şeydir belki de, kitapların potansiyellerine ulaşamamaları, yazarlar yüzünden olur bu genelde. kitaplara (karakterlere, olaylara değil) sert veya kötü yorum yapmayı da çok...devamını oku
Kayıplar
Kayıplar
7.8/10 · 142 okunma
23425
375 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.