• Ancak aptallar ve namussuzlar yaşar kırk yaşından sonra
  • Serumlu kol fotoğrafı paylaşmadığım için sonsuza dek ilgisizlikle cezalandırıldım.
  • Şımarık olduğum anlar var, çekilmez olduğum, tam bi ruh hastası gibi davrandığım anlar...
    Dengesiz olduğum, insanların nevrini döndürdüğüm, başkalarına "Allah'ım bu niye geldi ki dünyaya" dedirttiğim anlar var.. Ötesini berisini düşünmeden, maskelere ihtiyaç duymadan, gardımı almadan, süzmeden, elemeden hareket ettiğim anlar..

    Ve işte sen, her kimsen, -eşim, dostum, tanıdığım, akrabam- demirden olduğumu düşünüyosan ya da dünyanın en mükemmel insanı olmamı bekliyosan maalesef haberler şöyle: yeri geldiğinde dünyanın en salak insanı olabiliyorum(ve bence epey bi yeri geliyo son yirmi küsür yıldır ).. Hiç anlamadığım bi konuda saatlerce ahkam kesebiliyorum(bi anda fahri prof ilan ediyo iç sesim beni çohoş ).. Ayak parmağımı sehpaya çarptığımda sayıp söverek kendi etrafımda 360 derece dönebiliyorum( hı evet aynı yön hı hı ).. Saçma sapan bi çizgi filmde dünyadaki adaletsizliğe isyan edip hüngür hüngür ağlayabiliyorum(Gumball aşırı tatlı bi çizgi film diil mi yani sence de ).. Diş macununu ortadan sıkıyo(ekseriyetle sondan ama), çerez tabağında önce antep fıstığını yiyo, düğünlere gitmekten nefret edip oynamaya başladığımda pistten düğün boyunca çıkmıyo(gelinin kız kardeşi çıkıyo içimden bi anda çümmkü ) ve yağınca salak salak koşmayı istiyorum yağmurda hala..
    Özetle üzgünüm sevgili dost, ben insanım; yeri geldiğinde en karmaşık, yeri geldiğinde en basitim.. Bazen dünyanın en merhametli insanı, bazen görüp görebileceğin en gaddar insanıyım.. Sıklıkla hata yapan, yaptığı hatalardan pişman olan, aradan yıllar geçince amaaan napak ölek mi diyenim.. Beklentilerini karşılayamadığım için cidden üzgünüm.. İsmimin yanına hazreti eki getirtemediğim için, dünyayı tüm kötülüklerden koruyacak tüm dünyayı el ele tutuşturup barış şarkıları söyletecek süper kadın olamadığım için, başımın üstünde 7/24 ışıktan bi çemberle gezemediğim için, psikolojik danışman olup yeri geldiğinde dünyanın en psikopat insanıymış gibi davrandığım için(duygularımız filan yok çümkü bizim haklısın ), demirden olmadığım için, her hareketimle ahlak timsali gibi davranmadığım için, senin benden beklediğin hayatı yaşayamadığım için... gerçekten üzgünüm..