mukavvadan adam

Samimi bir dostun kalbinden daha güzel bir mekan yokdur.
Reklam
"Henüz tetikleyecek şartlar oluşmadığı için, sende meydana çıkmayan huylar hususunda kendine güvenme.!"
ANLAR Eger, yeniden balayabilseydim yasamaya, Ikincisinde, daha ok hata yapardim. Kusursuz olmaya calismaz, sirtüstü yatardim. Neseli olurdum, ilkinde olmadigim kadar, Cok az seyi Ciddiyetle yapardim. Temizlik sorun bile olmazdi asla. Daha çok riske girerdim. Seyahat ederdim daha fazla. Daha gok gunes dogusu izler, Daha ok daga tirmanir, daha çok

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
ırkçı değilim ama …
Bazı mevzular vardır ki konuşulup yazılınca insanın içindeki canavarı yozluğu cehaleti ortaya çıkarır . Bu insanların çok kitap okuduğuna da bakmayın . İnsancıl hümanist tavırlarına aldanmayın . “Irkçı değilim ama “ “bu misafirlik çok uzadı”diye başlayan söze :yo yo bayağı ırkçısın. İnsana tepeden bakıyorsun bu acziyetliği de kendinden üstün olana da gösteremezsin seni kibir abidesi .seni ezilmişliğin posası seni… Suriye ve Suriyeli meselesi de turnosol kağıdı gibi onların rengini ortaya çıkarıyor. Mülteci politikasını eleştirebilirsin yanlış diyebilirsin ama onlara zulmedemezsin .
ırkçılık
Din kisvesi altına girmiş ırkçılar. Sakarya’daki olayda Kilis’teki Gina olayında vs… Nerdeydiniz? Kayseri’deki Küçük kız çocuğu Suriyeli. Üstüne Gariban Suriyelilerin evlerini yakıp yıkıyorsunuz. Suriyeli komşularımız dışarı çıkamıyor ne vakit öğreneceğiz hataların yanlışların kişisel olduğunu.
Reklam
Reklam
10,8bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.