EVSİZ KARINCA

EVSİZ KARINCA
@rkaracaoglan
Kitap kurdu olma yolunda ilerleyen bir TIRTIL… Homo, qui pulvis es et in pulverem revertis... «لا تَحْزَنْ إِنَّ اللَّهَ مَعَنَا»
Sabitlenmiş gönderi
“İncil'in ilk emri: Sev! Tevrat'ın: Yaşat! Kur'an'ın: Oku! Hristiyan sevmedi, Yahudi yaşatmadı, Müslüman okumuyor!”"
Reklam
18 mayıs günü 11 ilin sıkıyönetim komutanlıkları ile geri kalan 56 ilin valileri korkunç bir insan avı başlattı. Elrom'u THKP-C kaçırmıştı, ama Türkiye'nin dört bir yerinde, bu örgütle yakından uzaktan ilgisi olmayan yazarlar. çizerler, üniversite hocaları, öğretmenler, memurlar, öğrenciler gözaltına alınıyordu
Sayfa 191 - YalçınKitabı okuyor
Karaosmanoğlu ABD'den. Dünya Bankası'ndaki görevinden ayırtılıp getirtilmişti hükümete. Başbakan Erim'ın kafası karışmıştı. Karaosmanoğlu'nu Amerikalılar önermişti. MİT'in itirazına karşı referans olsun diye, hemen Dünya Bankası genel başkanı, ABD eski savunma bakanı Mc Namara'ya düşüncesini sordu
Sayfa 182 - YalçınKitabı okuyor

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Demirel'e muhtıra veren komutanlar, Demirel'i devirmek için birlikte yola çıktıkları, ama son anda ihanet ettikleri arkadaşlarının tasfiyesini aynı Demirel'e imzalatıyorlardı.
Sayfa 178 - YalçınKitabı okuyor
12 Mart'ın da CIA darbeleri arasında gösterildiğini söyledim. MITin CIA, Mossad ve Savak ile bilgi alışverişi içinde olduğu zaten biliniyordu.
Sayfa 178 - YalçınKitabı okuyor
Reklam
Reklam
8,9bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.