Kömür karası sevdam var benim, tıpkı gökyüzündeki yıldızlar kadar güzel, bir o kadar da göz alıcı kirli insanlardan uzak tertemiz engin denizlere benzeyen gözlerini hapsettiğim damarlarımdan akıp giden nefesinle kalbime ulaştın, sen benim yaşayamadığım herşeysin sen cansın heyecansın..

Gümüş gibi saf ve berak bir kalbin var, hayranım sana ve senle geçen zamana, İyilik ve güzelliğin olduğu yer senin yanın ve sen cana can katansin, aşksın ozlemsin, herşeysin..

Mutlu Sabahlar
Gökyüzünü, denizi, yolu ve bunları varedeni seviyorum. Çünkü bunlar hayattır.Ve sen ey sevilen, Sen hayattaki herseysin.:))
Çalıntı)

Kömür karası sevdam var benim, tıpkı gökyüzündeki yıldızlar kadar güzel, bir o kadar da göz alıcı kirli insanlardan uzak tertemiz engin denizlere benzeyen gözlerini hapsettiğim damarlarımdan akıp giden nefesinle kalbime ulaştın, sen benim yaşayamadığım herşeysin sen cansın heyecansın...

Kalbimin sahibi sensin, orda yalnız sen varsın
Benim için sen herşeysin, neşesin, hayatsın...

Hicran, bir alıntı ekledi.
22 Oca 11:44 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Sen herşeysin
Önceleri küçük mutluluklar, sonrasında duygular çığ içinde. Büyür gider de engel olamazsın. Sabreder devam eder beklersin... Bir bakmışsın o kadar çok şey birikmiş ki O'na dair... Anlam veremezsin ama vazgeçemezsin de... Huzurlusundur çünkü... Farklıdır bir öncekinden... Zamanla o 'Sen'e dönüşür. Usulca dokunursun yüzüne, bakarsın gözlerinin içine, kaybolursun. Tek bir cümledir dudaklarından dökülen; 'Hayatımdaki Herşey ona dair...'

Sen Benim Döneceğim Yalnızlığımsın, Gürdal Çakır (Sayfa 88)Sen Benim Döneceğim Yalnızlığımsın, Gürdal Çakır (Sayfa 88)
buket butti, bir alıntı ekledi.
16 Ara 2017

Sen varolan herşeysin,
Düşüncelerin, hayatın, gerçekleşen rüyalarınla.
Sen, olmayı seçtiğin herşeysin.
Sen, sonsuz evren kadar sınırsızsın.

İçe Dönük Konuşmanın Gücü, Shad Helmstetterİçe Dönük Konuşmanın Gücü, Shad Helmstetter