Fatma Betül

Fatma Betül
@sfatmabetul
Sıkı Okur
Neyleyim, doğan günü?
Sürekli bütün zorluklardan kaçmak istiyorum. Hiç savaşma dürtüm yok. Bu nedenle de üzülmekten öteye gidemiyorum. Kendi içimde kendi kendimi yiyip bitiriyorum. Nereye kadar böyle devam edecek? Bilmiyorum.
Reklam
Kendimi Sherlock Holmes gibi hissediyorum. "Hiçbir şey" görmedim ve bundan birsürü sonuç çıkardım! Tamamen tahmine dayalı ve onları kanıtlamaya dair elimde hiçbir kanıt bulunmayan sonuçlar ama yine bir sonuç bunlar!

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Fatma Betül
2024 okuma hedefini ekledi.
2024 OKUMA HEDEFİ
0/25 kitap - %0 tamamlandı
Henüz kitap okumadı
25 kitap
0 sayfa
0 inceleme
29 alıntı
12 günde 1 kitap okumalı.
Gerçi çocuklarına en temel şeyleri bile öğretmemeleri nedeniyle çocukların anne babalarını tokatlamak istediğim her sefer için kenara bir kuruş koysaydım, eh... şimdi o kuruşları bir çorabın içine doldurup o anne babalara şöyle sağlam bir dayak atacak kadar kuruşum olurdu.
Reklam
Sonuçta bir sonraki nesle bırakmayacaksak bir dünyamızın olmasının ne manası vardı ki?
Etrafında bipolar insanların olması diye bir lanet var. Bilen bilir, işkence gibi. Allah kimsenin başına vermesin.
Fizik dersine çalışıyor gibiyim :')
Sarkaçlar hakkında ilginç bir bilgi: Sarkaç ne kadar geniş bir şekilde sallanırsa sallansın, bir uçtan diğer uca sallanırken geçen zaman -devir- değişmez. Sarkacın enerjisi yüksekse daha hızlı, daha geniş sallanır ama devir yine aynı olacaktır. Mekanik saatlerin yararlandığı şey de budur. Bu deviri değiştiren sadece ve sadece iki şey vardır: sarkacın uzunluğu ve yerçekimi
4.823 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.