1000Kitap Logosu
Anne Mallory
Anne Mallory
Anne Mallory

Anne Mallory

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.2
84 Kişi
211
Okunma
15
Beğeni
2.401
Gösterim
Unvan
Yazar
Doğum
Michigan, 1975
Eyşan Ece
Bir Gece Yetmez'i inceledi.
384 syf.
·
Puan vermedi
İstisnasız Okuduğum harika kitaplardan biriydi..Serinin özellikle bu kitabına bayıldım...Roman Merick ve Charlottenin tutku dolu aşkını okurken her sayfada hem güldüm, hem ağladım... Özellikle Romanın Charlottu başkası sanarak bıçağı tam sapliycakken 2 milim yana kaydirmasi ve Charlotte bir şey olmadığı halde kendi kendini suçladığı sahneye bayıldım.. Charlotte evlenmek istesede Romanin buna karşı çıkma sebebinin Charlotte yaşlanınca onu beğenmeecek olmasını düşündugu için reddetmesi de Romanın aşkının mükemmel olduğunu gösterdi...Baştan sona soluksuz okudum...Roman Merick gerçekten de tam bir Aşk Adamı..
Bir Gece Yetmez
7.0/10
· 76 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Triganis
Bir Gece Yetmez'i inceledi.
384 syf.
·
8/10 puan
Charlotte Chatsworth mükemmel bir kadınıdır güzelliği ve ulaşılmaz kişiliği ile tanınan, birçok kişi tarafından kıskanılan .Babasının en güçlü yatırımı, en umut verici evliliği garantileyinceye kadar kullanacağı yatırım. Fakat babası bır kumar gecesı onu kumar masasında kaybediyor . Charlotte, iğrenç babasının onu bir kart oyununda şimdiye kadar tanıştığı en tehlikeli adama kaptırdığını öğrenince yıkılır. Roman onunla bir gece kazandığında beklediğinizle olan aralarındakı zekı tatlı dıaloglar satranç sahnesi cok hostu . Kitapta ilginç bir tanıtım yazısı ve birbiriyle çelişen karakterler var. Roman vicdan azabı çekiyordu. Stratejik ve çekiciydi. Charlotte güçlü, kararlı ve temkinliydi. Babası son derece aşağılıktı. Kitapta ayrıca Roman'ın nerdeyse kardeş gıbı oldugu ortagı Andreas tanıyoruz kı son kıtap onun uzerıne ben bunu okurken son kıtabı meraktan çatladım .
Bir Gece Yetmez
7.0/10
· 76 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Gurbet Aydoğan
Bir Gece Yetmez'i inceledi.
384 syf.
Yeni yıla bu kitapla girmemek için kendimi çok zorlayarak bitirdim. Hayatımda okuduğum en kötü kitaplardan olabilirdi. Bu yazarın daha önce de bir kitabını okumuştum ve beğenmemiştim ama yargılamamak için diğerini de okuyayım dedim keşke okumasaydım. Bu kitapta kötüydü. Ya yazar tarihi aşk romanı yazamıyor kalemi güçlü değil ya da ben bu seriyi asla sevemedim. Diyaloglar çok yetersiz geldi. Sürekli kendini tekrar eden, eli dondu kaldı gibi, cümleler de gözüme çarptı ve bu kitabı daha da okunmaz hale getirdi. Zamanıma yazık oldu. Beğenmedim
Bir Gece Yetmez
7.0/10
· 76 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
8