Cecelia Ahern

Cecelia Ahern

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
koseli-arti
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
yildiz
7.7
337 Kişi
okuyor-dolu
940
Okunma
v3_begen_dolu
43
Beğeni
goz
3.525
Gösterim
Kitaplarını Satın Al
bilgi
Sponsorlu
Unvan
İrlandalı Yazar
Doğum
Dublin, İrlanda, 30 Eylül 1981
Yaşamı
1981 yılında Dublin'de doğdu. Gazetecilik ve İletişim Fakültesi'ni bitirdi. 2002'de yayımlanan ilk romanı Not: Seni Seviyorum İrlanda'nın yanı sıra İngiltere, Almanya ve Hollanda'da çok satan kitaplar arasında yer aldı. Roman 2007 yılında aynı adla gösterime giren bir filme de konu oldu. İkinci kitabı Where Rainbows End ile yine çok satanlar listesine giren Ahern, bu kitabıyla 2005 yılında Alman Corine Ödülü'ne de layık görüldü. Ahern ayrıca ABD'deki komedi Samantha Who?'nun yaratıcısı ve yapımcısıdır.
388 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
#birkitapkahvehuzur #okudumbitti Cecelia Ahern Kusurlu Herkese merhaba kitap dostları sizlere harika bir kitabın yorumu ile geldim bugün. Bir toplum düşünün orada suç işleyenleri kusurlu olarak damgalıyorlar. Baya kızgın demirle K harfi derilerine yapılıyor Celestine North topluma uyumlu harika bir hayatı olan bir genç kızdı. Bir gün karşı komşuları tutuklanıp götürüldü. Ve Celestine artık sorgulamaya başladı Ertesi gün erkek arkadaşı ve kız kardeşi ile okuluna giderken kusurlu bir yaşlı adama yardım eder normallerin koltuğuna onu yatırır adam amfizem hastasıdır. Ve bu Celestine için sonun başlangıcı olur. Bir anda tutuklanır erkek arkadaşının babası Divan kurulunun başı yargıç Crevandır. Celestine e farklı ifade vermesini söyler ama o yapmaz... Celestine damgalanır ve artık o toplumda bir şeylerin değişmesi gerektiğine inanılan kişi olur. Ama önce yargıç Crevan'ı alt etmesi gerekmektedir... Harika bir kitaptı kurgusu işleyişi insanlara yapılan acımasız davranışlar. Kitap bitene kadar öyleydi çünkü seriymiş ve ikinci kitap Kusurlu Mükemmel kitabının baskısı tükenmiş belki bulurum bir yerlerde. Tavsiyemdir kitapla kalın hoşçakalın dostlar #yelizinkitapyorumları #okuyantosbikler #kusurlu #ceceliaahern #kitaptavsiyesi #kitapönerileri #kitaplariyikivar
Kusurlu
Kusurlu
yildiz
7.9/10 · 69 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
Reklam
558 syf.
·
1 günde
·
Puan vermedi
I really enjoy to read this book. Every time when I read Love, Rosie, ı feel happy, sad, lovely and complecated. This book really amazing. This story is epic. I dont know what have to say about book. If you love romance book and also friendship story you should have read this book.
Love, Rosie
Love, Rosie
yildiz
8.0/10 · 8 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
96 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
A Truly Gripping Novel
A beautifully written novel. This is the first time I’m reading one of the Ceceila’s novels but I liked it. The story is so fluid and the words choosen were very depictive.
Girl in the Mirror
Girl in the Mirror
yildiz
8.0/10 · 2 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
Reklam
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.