Kelley Armstrong

Kelley Armstrong

Yazar
7.6/10
12 Kişi
·
27
Okunma
·
4
Beğeni
·
913
Gösterim
Adı:
Kelley Armstrong
Unvan:
Kanadalı Yazar
Doğum:
Sudbury, Ontario, Kanada, 14 Aralık 1968
Bu çok önceden öğrenilmiş bir taktikti; avını yüzünden ısır ki, kendini en belirgin tehlikeden kurtarmaya çalışırken diğer tehlikeleri göremesin...
Ucuz romanlardan fırlamış yaralı genç kız olmaktansa, güçlü ve bağımsız bir kadın olmak istiyordum.
Ben de etrafa bir şeyler fırlatmak, duvarlara yumruk atmak, acı ve yorgunluk öfkemi yutana kadar kırıp dağıtmak istedim. Ama yapamadım..
445 syf.
·8 günde·Beğendi·9/10
4 yazar 4 ayri öykü kaleme almis. Kurtadam, Vampir, Zombilerle dolu doga üstü 4 öykü. Oldukca akici ve heyecanli. Keyif alarak okudugum bir eser oldu. Siradisi kitap isteyenler icin tavsiye edebilirim.
Kitapla kalin...
488 syf.
·Beğendi·8/10
#okudumbitti #kitapyorumu
Herkese merhaba,bol kanlı bir yorumla yine beraberiz.
Küçük yaşta ailesini bir trafik kazasında kaybeden Elena,o kazadan sağ olarak kurtulmuş,bakıcı ailelerin yanında büyümüştür.Hayatında çeşitli zorluklarla karşılaşmış evlatlık çocuk olan Elena,hayatının aşkı Clayton ile karşılaşır.Bu aşkı evlilik ile tamamlamak ister.Yalnız bilmediği büyük bir sorun onu bekliyordur.Bir ısırık hayatını alt üst edecektir.Ve o artık bir kurt kadındır.Isırılan kadınların hepsi ölürken,Elena hayatta kalmayı başarabilen türünün tek örneğidir.
.
Trafik kazasının bir nedeni var mı?
Bakıcı aileler ile neler yaşadı?
Ne gibi zorluklarla mücadele etti?
Clayton ile nasıl tanıştı?
Elena'yı kim ısırdı?
Elena'nın ısırılma sebebi ne?
Nasıl kurt kadına dönüştü?
Elena nasıl hayatta kalmayı başardı?
Elena'yı bekleyen olaylar neler?
.
Vampir ve kurt adam konulu kitapları okumayı çok severim.Bu kitapta sevdiklerim arasında yerini aldı.Dizisini de izledim.Kitabı kadar olmasa da birebir uyarlanmış.Ama ilk kitabını okuyun derim.Hayatı zorluklarla geçmiş bir kız,sevdiği tarafından başına gelen korkunç olay,yaşam mücadelesi...Hiç istemediği bir hayatı yaşamak Elena için kolay olmadı.Tam kendi hayatını kurdu mutlu bir şekilde yaşıyor derken;gelen telefon herşeyi yerle bir etti.Ama sürü ile arasındaki bağ çokkuvvetliydi.Heyecan,aksiyon,dram,korku,gerilim,aşk,bağlılık,gizem her duyguyu aynı anda yaşayacağınız muhteşem bir fantastik kurgu.Bu tür sevenlere tavsiyemdir.Kesinlikle okuyun.Benden söylemesi.Ha unutmadan,devam kitabı da var.Haberiniz olsun.

Yazarın biyografisi

Adı:
Kelley Armstrong
Unvan:
Kanadalı Yazar
Doğum:
Sudbury, Ontario, Kanada, 14 Aralık 1968

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 27 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 12 okur okuyacak.