Lee Carroll

Lee Carroll

Yazar
8.3/10
71 Kişi
·
178
Okunma
·
13
Beğeni
·
2.056
Gösterim
Adı:
Lee Carroll
Unvan:
Amerikalı Yazar ve kanalcı
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
Lee Carroll Kaliforniya'daki California Western Üniversitesi İş ve Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra San Diego'da 30 sene büyüyen teknik ses işine başladı.

Ödül kazanmış bir ses mühendisi olarak, kanallık yapmak ve İndigo çocuklar tüm bunlara nasıl uyar? Lee'nin anlattığı gibi, Ruh onun ruhsal deneyiminin gerçek olduğunu kanıtlamak için onu şaşırttı. Daha önceki yıllarda bir psişik ona ruhsal yolunu anlattıktan ve üç yıl sonra diğeriyle bağlantısız olan ikinci bir psişik ona aynı şeyi anlattıktan sonra, sonunda 1989 yılı dönüm noktası oldu. Her ikisi de Kryon'dan söz etmişti... şimdiye kadar hiç kimsenin duymadığı bir isim.

Utana sıkıla ilk yazılar Kaliforniya, Del Mar'daki metafizik topluluğuna sunuldu ve hikayenin geri kalanı iki yıl aralarla yayınlanan toplam on beş metafizik kitabı. Şu anda tüm dünyada yirmi dört dilde basılmış olan neredeyse bir milyon Kryon ve İndigo kitabı var. Yabancı baskılar İspanyolca, Fransızca, Almanca, Çince, İbranice, Danimarkaca, İtalyanca, Yunanca, Kore dili, Macarca, Bulgarca, Rusça, Litvanya dili, Letonya dili, Japonca, Hollanda dili, Fince, Slovence, Estonya dili, Endonezya dili, Portekizce, Romanca ve Türkçe.

Lee ve Kryon ekibi çok kalabalık dinleyiciler ile yılda altı kez diğer ülkeleri ziyaret etmeye devam ediyor.

Lee ve ruhsal partneri Jan Tober 1991'de Del Mar'da "Kryon ışık gruplarını" başlattı ve bu hızla bir oturma odasından bir Del Mar kilisesine ilerledi. Kryon organizasyonu şimdi tüm dünyadan 3,000 insana kadar toplantılara ev sahipliği yapıyorlar. İnternetin başlangıcında, Kryon Amerika Online tarihinde en büyük sürekli Yeni Çağ internet klasör dosyasına sahipti. Şimdi, bir çok ilginç sayfaları ve sadece ana sayfayı günde 20,000 ziyaret kaydı olan Kryon web sitesine bakıyorsunuz. Ayrıca bu websitesinde 100 saatten fazla süren geçmiş ve yeni kanallıkların ücretsiz MP3 ses dosyasını dinleyebilir veya indirebilirsiniz.

1995'te, Lee'den New York Şehrinde Birleşmiş Milletler'de Aydınlanma ve Dönüşüm Kurumu (S.E.A.T.) önünde Kryon'un sunması istendi. Toplantı o kadar iyi karşılandı ki, 1996, 1998, 2005, 2006, 2007 ve 2009'da tekrar davet edildiler. Bu toplantılar Genel Kurul'un çok uzağında olmayan BM binasının çalışma alanlarında, üst katlarda yapıldı. Sadece BM delegeleri ve kurumun misafirleri katılabiliyor.

Lee on iki Kryon kitabının yazarı ve İndigo Çocuklar, Bir İndigo Kutlaması, On Beş Yıl Sonra İndigo Çocuklar kitaplarının ortak yazarıdır. (Toplam 15 kitap). İndigo Çocuklar kitabının web sitesi: http://www.indigochild.com. Bu İndigo kitapları 2000'de dünyaya "İndigo Çocuklar" deyimini sundu, bu çeşitli yazarların yazdığı bir çok tamamlayıcı kitapları, bir filmi, bir belgeseli ve değişen çocuklarımız ile ilgili dünya çapında çok fazla ilgiyi üretti! İndigo kitapları tüm dünyada yukarıda sayılan yirmi dört dilde neredeyse yarım milyon sattı. Lee San Siego'daki evinden yazamaya ve seyahat etmeye devam ediyor, eşi Patricia, Maltız köpekleri Angel-Mini, Violet, Holly ve kuşu Verde ile birlikte yaşıyor.
Genel durumu düzeltmek için herkesin birlikte çalışması gerektiğini düşünürdü ve şu anda yaşadığı kentte insanların birbiriyle neden konuşmadıklarını, hatta komşularıyla neden sık sık bir araya gelmediklerini hiç anlayamazdı. Belkide hava çok iyi olduğu için insanlar hiç yardıma muhtaç olmuyorlardı.Bu ne kadar ironik bir durum,diye düşündü.
Lee Carroll
Sayfa 15 - Akaşa yayın -The Journey home
Eğer otomobil sizi oraya götürüyorsa, oraya emniyetli bir biçimde ulaşmak için motor hakkında her şeyi anlamanız gerekmez.
“Ben tüm maddenin kaynağını temsil ediyorum. Ben var olduğum için varım ve Evren’in var olmasının nedeniyim. Ben hayal edilebilecek en yüksek bilimsel paradokslarda yaşarım ama tek bir insan kalbinin duygularından da sorumluyum. Ben fiziğin en küçük parçasıyım ve Evren’in en büyük parçasıyım. Ben tüm ışığı temsil ederim. Ben atomun çekirdeği ile elektron sisi arasındaki boşluğum. Ben Evren’deki en uzak ancak en güçlü kuvvetten geliyorum. Ben zamanın kum saatindeki kumum ama aynı zamanda, zamanın olmadığı merkezim. Ben fiziğin bilince karşılık vermesini sağlayan yaratıcı kuvvetim; dolayısıyla ben bir mucizeyim. BEN sevgiyim.”
Yaratıcı'yı her yerde, her durumda, her derecede kendi içinde bulan insana ne mutlu, çünkü gezegenin titreşimini değiştiren şey budur.
304 syf.
·Beğendi·10/10
Hayatta ihtiyacımız olan şeylerin karşımıza çıkması gibi bir deneyimdi bu güzel kitabı okumak. Şimdiye kadar okuduğum tüm spiritüel kitapları zihnimde yoğurup harmanlamamı sağlayan, her bir sayfasında huzur bulduğum zaman zaman bitmesin deyip okumayı yavaşlattığım kiminde de sabırsızlıkla elimden düşüremediğim 'Hiç bir şey göründüğü gibi değildir' cümlesine çok büyük anlamlar yükleyen,her bir cümlesinden mesajlar çıkardığım çok güzel kitap.........
304 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Öykü ; umduğum hafifliğin tam tersine oldukça ağır, yer yer ürkütücü ve fazlasıyla sorgulatıcı.
Lee amcamızın “Kryon” a kanallığıyla edindiği bilgilerin bizlere bir aktarımı. Lakin kitap 3D zihnimiz ile korkutan satırlar barındırıyor. Ama bu normal. Tam korku sararken kalbimizi, yuvaya yolculuğun sırasındaki “sevgi” yi iliklerine kadar hissediyorsun okurken ve korkuyu nasıl yeneceğini de deneyimliyorsun.
🤗 Biz Seviliyoruz
187 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Lee Carrol ve Kryon hakkında bilgi sahibi olmak için okuduğum Kryon serisinin ilk kitabı.
Tahmin etmediğim yerlere sürüklendiğim, kabul edemediğim gerçekleri önüme seren, sorgulamam gereken ve anlamlandırmam gereken daha çok şeyin var olduğunu anlattı bana. Bu kitap ile ilgili bir çok şey söyleyebilirim lakin en dikkat edilmesi gereken konu;
Nötr Aşı talebidir.
Dünya’mızda neler oluyor? Ben kimim? Nereden geldim? Nereye gidiyorum? Sorularına cevap niteliği taşıyan çok sayıda bilgi var. Ve bu bilgileri sorgusuz ve deneyimsiz kabul edemeyeceğiniz gerçeğini de deneyimleyeceksiniz.
Sevgi ile İnanmak hissiyatı, “ diğer tüm olasılıkları da anlamlandırabilmekten geçiyor”
342 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Yeni Çağ insanı, Karma, Bilim ve Kehanetler konuları sorularınızı cevaplamakla birlikte bir çok soru sormanıza neden oluyor ve böylece öğrenme, evrenin sınırsız, insanın mucizevi bir varlık olduğunu kavrama yolunuzda size el uzatıyor.
Zaman zaman sonsuz Sevgi ‘ hissiyatını tadarken, 3D yaşama adapte olmakta zorluk çekebiliyorsunuz.
Bilgi ve farkındalık yığını sizi bir karanlığa itebilir.
Yığılmadan hayata geçirerek Alabileceğiniz kadarını talep edin
304 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
İnsanım başka basıl düşünebilirim ki? Diye sorduktan sonra başladım bu kitaba. Düşüncelerimi değiştirmek ve bakış açımı geliştirmek için .
Kitap Kryon serisinin ikinci kitabı.
Lemurya, Atlantis gibi geçmiş uygarlıkların bilinmeyen, anlaşılmayan ve araştırılamayan taraflarına ışık tutmuş.
Geçmiş yaşamlarnıız ile ilgili sorularınızın cevaplarının hatta bunun gerçekliğini anlayabileceğiniz uygulamaların yer aldığı bu kitap, ilk kitaptaki korkukarınıza da son verecek.
Adım adım ...
Kendimize izin verelim
304 syf.
·Puan vermedi
Bu büyüleyici mesel, görünüşte sıradan bir adamın, Michael Thomasın öyküsünü anlatır. O, Amerikan normallik -ve hoşnutsuzluk- ikonunu temsil etmektedir. Ölümden döndüğü bir olaydan sonra, Michael bilge bir melek tarafından ziyaret edilir ve bu melek ona hayattan gerçekten ne beklediğini sorar. Michael, tek isteğinin Yuvaya dönmek olduğunu söyler!

Yuvaya dönebilmesi için, Michaelin önce, meleklerle, bilge öğretmenlerle ve hatta karanlık varlıklarla dolu şaşırtıcı bir yerde, bir dizi serüven ve sınavdan geçmesi gerekmektedir. Bu onun hayal edemeyeceği kadar duygusal, mizah dolu ve huşu verici bir yolculuk olacaktır.

Yuvaya Yolculukun öyküsü Kryon tarafından ilham edilmiş ve Lee Carroll tarafından yazılmıştır.
304 syf.
·Beğendi·10/10
Son beş yıl içinde iki kez nefes almadan, tüylerim ürpererek okuduğum ruh arkadaşım, yol göstericim, dönüm noktalarımın mimarı kitap.
" Biz sana müdahale edemezdik, çünkü bizim müdahalemiz senin gelişim sürecini, akışı bozacaktı. Kararlarını kendin alman ve uygulaman gerekiyordu..." diye aklıma kazınan (kitapta tam bu şekilde geçmese de) nice öğreti, nice şükür vesilesi. Okumak lazım derim.
368 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Kryon’un tanıştığım ilk kitabı;
Dünya’ya ve kendi Bedeninize, varoluşunuza karşı olan tüm kısıtlayıcı kodlamalardan arındırıyor. Ve bambaşka bir pencere açıyor. DNA konusuna olan merakımdan kaynaklı başladığım bu kitap sonrasında bir çok kapı açtı. Akaşa, geçmiş yaşamlar, geleceğimiz... “an”
304 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Yıllar önce okuduğum ve bana okumayı sevdiren kitaplardan biriydi. Masal tadında dolu dolu, okumaktan dolayı beni son derece mutlu eden bir kitap Yuvaya Yolculuk. Bende yıllar geçmesine rağmen çok büyük bir iz bırakmış ki hala soranlara ilk tavsiye ettiğim kitapların başında. Boş değil sevgi veren bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
Lee Carroll
Unvan:
Amerikalı Yazar ve kanalcı
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
Lee Carroll Kaliforniya'daki California Western Üniversitesi İş ve Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra San Diego'da 30 sene büyüyen teknik ses işine başladı.

Ödül kazanmış bir ses mühendisi olarak, kanallık yapmak ve İndigo çocuklar tüm bunlara nasıl uyar? Lee'nin anlattığı gibi, Ruh onun ruhsal deneyiminin gerçek olduğunu kanıtlamak için onu şaşırttı. Daha önceki yıllarda bir psişik ona ruhsal yolunu anlattıktan ve üç yıl sonra diğeriyle bağlantısız olan ikinci bir psişik ona aynı şeyi anlattıktan sonra, sonunda 1989 yılı dönüm noktası oldu. Her ikisi de Kryon'dan söz etmişti... şimdiye kadar hiç kimsenin duymadığı bir isim.

Utana sıkıla ilk yazılar Kaliforniya, Del Mar'daki metafizik topluluğuna sunuldu ve hikayenin geri kalanı iki yıl aralarla yayınlanan toplam on beş metafizik kitabı. Şu anda tüm dünyada yirmi dört dilde basılmış olan neredeyse bir milyon Kryon ve İndigo kitabı var. Yabancı baskılar İspanyolca, Fransızca, Almanca, Çince, İbranice, Danimarkaca, İtalyanca, Yunanca, Kore dili, Macarca, Bulgarca, Rusça, Litvanya dili, Letonya dili, Japonca, Hollanda dili, Fince, Slovence, Estonya dili, Endonezya dili, Portekizce, Romanca ve Türkçe.

Lee ve Kryon ekibi çok kalabalık dinleyiciler ile yılda altı kez diğer ülkeleri ziyaret etmeye devam ediyor.

Lee ve ruhsal partneri Jan Tober 1991'de Del Mar'da "Kryon ışık gruplarını" başlattı ve bu hızla bir oturma odasından bir Del Mar kilisesine ilerledi. Kryon organizasyonu şimdi tüm dünyadan 3,000 insana kadar toplantılara ev sahipliği yapıyorlar. İnternetin başlangıcında, Kryon Amerika Online tarihinde en büyük sürekli Yeni Çağ internet klasör dosyasına sahipti. Şimdi, bir çok ilginç sayfaları ve sadece ana sayfayı günde 20,000 ziyaret kaydı olan Kryon web sitesine bakıyorsunuz. Ayrıca bu websitesinde 100 saatten fazla süren geçmiş ve yeni kanallıkların ücretsiz MP3 ses dosyasını dinleyebilir veya indirebilirsiniz.

1995'te, Lee'den New York Şehrinde Birleşmiş Milletler'de Aydınlanma ve Dönüşüm Kurumu (S.E.A.T.) önünde Kryon'un sunması istendi. Toplantı o kadar iyi karşılandı ki, 1996, 1998, 2005, 2006, 2007 ve 2009'da tekrar davet edildiler. Bu toplantılar Genel Kurul'un çok uzağında olmayan BM binasının çalışma alanlarında, üst katlarda yapıldı. Sadece BM delegeleri ve kurumun misafirleri katılabiliyor.

Lee on iki Kryon kitabının yazarı ve İndigo Çocuklar, Bir İndigo Kutlaması, On Beş Yıl Sonra İndigo Çocuklar kitaplarının ortak yazarıdır. (Toplam 15 kitap). İndigo Çocuklar kitabının web sitesi: http://www.indigochild.com. Bu İndigo kitapları 2000'de dünyaya "İndigo Çocuklar" deyimini sundu, bu çeşitli yazarların yazdığı bir çok tamamlayıcı kitapları, bir filmi, bir belgeseli ve değişen çocuklarımız ile ilgili dünya çapında çok fazla ilgiyi üretti! İndigo kitapları tüm dünyada yukarıda sayılan yirmi dört dilde neredeyse yarım milyon sattı. Lee San Siego'daki evinden yazamaya ve seyahat etmeye devam ediyor, eşi Patricia, Maltız köpekleri Angel-Mini, Violet, Holly ve kuşu Verde ile birlikte yaşıyor.

Yazar istatistikleri

  • 13 okur beğendi.
  • 178 okur okudu.
  • 12 okur okuyor.
  • 111 okur okuyacak.
  • 4 okur yarım bıraktı.