Luanne Rice

Luanne Rice

Yazar
6.7/10
21 Kişi
·
57
Okunma
·
1
Beğeni
·
857
Gösterim
Adı:
Luanne Rice
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika, 1955
Edebiyat, dünyanın hikayesiymiş gibi kabul edilir. Ve sen dünyasın.
Luanne Rice
Sayfa 81 - Jeffrey Hayden
Şiddet sadece nefreti arttırır... Yıldızlardan yoksun bir geceye daha koyu bir karanlık ekler. Karanlık karanlığı silmez: Bunu sadece ışık yapabilir. Nefref nefreti silmez: Bunı sadece sevgi yapabilir
Ve bu aşkın insana yaptıkları... Seni o kadar sıkı tutar ki... Nefesini keser. Kalbin,kalp atışlarının, düşüncelerin,her şeyin onun olur.
Çok yavaş ilerliyor ve hep bir döngü içinde devam ediyor. Gereksiz ayrıntılar sizi sarıp sarmalarken ne okuduğunuzu unutup başka şeylere dalıyorsunuz. Daha başarılı, daha akıcı bir kitap bulmayı beklemiştim.
''Limon Kokusu'' beklentimi karşılamasa da yine de fena değildi.Başlangıçta biraz sıkıldım sonraları güzelleşti Final de baya heyecanlandım. Meksika dan ABD'ye daha iyi bir yaşam için göç etmeye çalışan insanların yaşadıkları dram yürek burkuyor. Okumanızı tavsiye ederim.
Kitabı kendimi zorlayarak bitirdim, gereksiz ve uzun anlatımlar, 'Roberto, artık kızına kavuşsun ve hikaye bitsin' diyerek okudum...
Konu güzel,fakat işlenişte,akıcılıkta keyifli bir okuma sağlamıyor.Çok ayrıntı var.Ana konunun anlatımından uzaklaşıp,dönüşler yapıyor.Bence bu da konudan kopukluğa neden oluyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Luanne Rice
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika, 1955

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 57 okur okudu.
  • 30 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.