1000Kitap Logosu
Meagan Spooner
Meagan Spooner
Meagan Spooner

Meagan Spooner

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.0
131 Kişi
343
Okunma
5
Beğeni
639
Gösterim
Unvan
ABD'li yazar
Doğum
Washington, ABD
Kübra YILMAZ
Sonsuz Işığım'ı inceledi.
582 syf.
·
5 günde
·
8/10 puan
Serinin en iyi kitabıydı. 3 çiftin hikayesi de çok iyi bir şekilde kesişti ve olaylar olaylar... bir solukta okunacak bir kitaptı. Sofia ile Gideon çiftini Flynn ile Jubilee'den daha çok sevdim. Serideki tüm erkekler çok iyiydi zaten... Yine de serideki tüm erkekler ilk görüşte aşık olmak zorunda mıydı cidden? Ayrıca Jubilee ne ara Lilac ile kanki oldu? Bu gibi sorular yok değil tabi ama genele bakınca beğendim. İlginç, değişik bir konusu var.
Sonsuz Işığım
8.4/10
· 52 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Kübra YILMAZ
Parçalanmış Dünyam'ı inceledi.
544 syf.
·
5 günde
·
7/10 puan
Serinin ilk kitabı gibi bu da çok akıcıydı. Tarver ve Lilac ile bağlantıları güzel ayarlanmıştı. Fısıltıların Lee ile olan ilişkisi çok ilginçti. Flynn'in Lee'ye olan inancı ve sevgisi biraz havada kalmış gibiydi ama rahatsız etmedi.
Parçalanmış Dünyam
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
Yıldız Yılmaz
Benim Uzak Yıldızım'ı inceledi.
520 syf.
·
5/10 puan
"Parmaklarını saçlarımda istiyordum, dudaklarını yüzümde... Sonsuzlukta yok oluncaya dek. " Başlarda düşüncelerimde Titanic etkisi oluşturduğunu söyleyebilirim 'Benim Uzak Yıldızım'ın. Ki bu durum benim hoşuma gitti. Benzetmemde ki nedeni şu şekilde açıklayabilirim. Titanic de devasa bir gemiydi ve batması imkansız görünüyordu. Bu kitap da ise uzay gemisi İkarus devasaydı ve batması imkansız görünüyordu. Lakin hiperuzaydan geçiş yapacağı sırada bir gariplik oluştu ve battı. Aslında parçalandı da diyebiliriz sanırım. Bütün olay da bu şekilde başladı. İki karakter Lilac ve Binbaşı Tarver Merendesen! Bilinmeyen bir gezegene düştüklerinde nasıl yaşamaya devam edecekler? Aralarında ki duygu yoğunluğunu bastırmaya çalışırlarken geçen diyoloklar da oldukça güzeldi. Bir birlerine ufak ufak laf atmaları, içten içe birbirlerini sevmeleri bunlar güzel ayrıntılardı. Yaşam mücadelerini okurken fısıltıları bir çeşit varlıkların eklenmesi bende garip bir duygu oluşturdu. Ne olduklarını anlamaya çalıştım sonuna kadar, onlara zarar verecekler mi?  diye de düşünmedim değil. Bir de yazarların hem Lilac 'ın hemde Tarver 'ın anlatımını yazmalarına bayıldım. Böylece sadece Lilac'ın duygularını, tahminlerini değil. Tarver'ın da düşüncelerini, duygularını da ögrenebiliyordum. Sonuna geldiğimde ise okurken oluşan tüm sorularıma cevap vererek sonuçlandı; fakat beni tatmin etmedi. Sonunda keşke bozmadan bitseydi dedim. İkinci kitabın nasıl ilerleyeceğine dair ufak ufak fikirlerim var ama bekleyeyip okuduğumda göreceğim sanırım "Sen ölürsen, bende ölürüm. "
Benim Uzak Yıldızım
7.9/10
· 224 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6