Sonsuz Işığım Starbound Serisi 3

9,0/10  (3 Oy) · 
7 okunma  · 
3 beğeni  · 
88 gösterim
Flynn Cormac ile Jubilee Chase’in tüm galaksiyi gezegenlerinde olup bitenlere tanıklık etmeye çağırdıkları ünlü Avon Bildirisi’ni yayınlamalarının üzerinden bir sene geçmiştir. Kimileri Flynn Cormac’ın deli olduğunu düşünürken komplo teorileri çığ gibi büyümüştür. Bundan bir sene önce düşen İkarus adlı uzay gemisinden sağ kurtulan ünlü Tarver Merendsen ve Lilac LaRoux çiftinin ise kameralardan uzakta yaşadıkları, sırlarla dolu ikinci bir hayatları daha vardır.


Bu dört insanın hayatı LaRoux Sanayi’ye karşı yürüttükleri savaşı dönüm noktasına taşıyacak olan iki yeni oyuncunun hayatıyla kesişmek üzeredir: Gideon Marchant ile Sofia Quinn. On sekiz yaşındaki Gideon, Kupa Valesi adıyla tanınan ünlü bir bilgisayar korsanıdır. Onun da amacı LaRoux Sanayi’nin tüm insanlığın geleceğini tehdit eden gizli oyunlarını gün yüzüne çıkarmaktır.En yüksek güvenlik önlemleriyle korunan bir yere bile elini kolunu sallayarak girebilecek kadar yetenekli bir dolandırıcı olan Sofia da babasının ölümünden sorumlu tuttuğu LaRoux’dan intikam almak için fırsat kollamaktadır. Galaksinin bu en güçlü şirketini alaşağı etmek için güçlerini birleştirmeleri şarttır.


Nefes kesen bilim kurgu üçlemesinin son kitabı Sonsuz Işığım, kaderleri ince ince örülüp birbirine bağlanan altı insanın gerçeği arayış hikâyesi…
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2017
 • Sayfa Sayısı:
  582
 • ISBN:
  9786051881591
 • Çeviri:
  Ebru Sürmeli
 • Yayınevi:
  GO! Yayınları
 • Kitabın Türü:
Zeynep Erdemir 
30 Mar 17:27 · Kitabı okudu · 8/10 puan

ah ah gözlerimden kalp çıkıyor bu kitabı okurken. ben kitap kurgusunda anlatılan çiftlerin aşkına,uyumuna,inatlarına tek kelime ile BA-YIL-DIM. Bence Güzel kitap serisi, böyle çok yoğun okuma döneminden sonra rahatlamak için okunabilir bir seri. Distopyası ağır değil keyifle okunabilir :)