Sonsuz Işığım Starbound Serisi 3

0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
54 gösterim
Flynn Cormac ile Jubilee Chase’in tüm galaksiyi gezegenlerinde olup bitenlere tanıklık etmeye çağırdıkları ünlü Avon Bildirisi’ni yayınlamalarının üzerinden bir sene geçmiştir. Kimileri Flynn Cormac’ın deli olduğunu düşünürken komplo teorileri çığ gibi büyümüştür. Bundan bir sene önce düşen İkarus adlı uzay gemisinden sağ kurtulan ünlü Tarver Merendsen ve Lilac LaRoux çiftinin ise kameralardan uzakta yaşadıkları, sırlarla dolu ikinci bir hayatları daha vardır.


Bu dört insanın hayatı LaRoux Sanayi’ye karşı yürüttükleri savaşı dönüm noktasına taşıyacak olan iki yeni oyuncunun hayatıyla kesişmek üzeredir: Gideon Marchant ile Sofia Quinn. On sekiz yaşındaki Gideon, Kupa Valesi adıyla tanınan ünlü bir bilgisayar korsanıdır. Onun da amacı LaRoux Sanayi’nin tüm insanlığın geleceğini tehdit eden gizli oyunlarını gün yüzüne çıkarmaktır.En yüksek güvenlik önlemleriyle korunan bir yere bile elini kolunu sallayarak girebilecek kadar yetenekli bir dolandırıcı olan Sofia da babasının ölümünden sorumlu tuttuğu LaRoux’dan intikam almak için fırsat kollamaktadır. Galaksinin bu en güçlü şirketini alaşağı etmek için güçlerini birleştirmeleri şarttır.


Nefes kesen bilim kurgu üçlemesinin son kitabı Sonsuz Işığım, kaderleri ince ince örülüp birbirine bağlanan altı insanın gerçeği arayış hikâyesi…
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2017
 • Sayfa Sayısı:
  582
 • ISBN:
  9786051881591
 • Çeviri:
  Ebru Sürmeli
 • Yayınevi:
  GO! Yayınları
 • Kitabın Türü:
zeynep ozturk 
11 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Puan vermedi

Gideon, sofia her birinden sevdikleri birini çalmış Laroux tan intikam alma hırsı ile yasayan iki karakter kader vasıtasıyla birbirlerini bulup bu amaç doğrultusunda harekete geçiyorlar .Diğer kitaplardan tanidigimiz Lila ve Tarver ,Flynn ve Jubilee de bir noktadan sonra hikayeye dahil oluyor.
Sıkıcıydı alttan özlü bir anlam çıkarma çabasıyla kasmislar .Her karakterin ağzından hikayeyi anlatsalardi dahada güzel olabilirdi.Ben sevemedim beklentilerimi karşılayamadı ne yazıkki.

Kitaptan 1 Alıntı