Giriş Yap

Ned Beauman

Yazar
5.6
66 Kişi
Unvan
İngiliz Yazar
Doğum
1985
Yaşamı
Ned Beauman Roman Yazarı Doğum: 1985, Londra, Birleşik Krallık

İncelemeler

Tümünü Gör
256 syf.
·
8 günde
·
Beğendi
·
5/10 puan
Neden böyle oluyor acaba sürekli? Bu kadar övülen kitapları okuduğumda genellikle hayal kırıklığına uğruyorum bu kitapta da değişmedi. Konu aslında inanılmaz ilginç ve güzel ama olmamış. Gerçekten her sayfayı 3-5 kere okumanız gerekiyor. Çok fazla karakter var kim kimdi asla akılda kalmıyor. Bölümler çok kopuk ben neredeyim, hangi yıldayız şimdi, ne oldu diyoruz her bölümün başında. Kitaptan spoiler vermek istemiyorum ama ben okurken çok keyif almadım açıkçası. Beğenenler de çok saygı duyarım ama benim için bir hayal kırıklığıydı.
Reklam
256 syf.
·
2 günde
·
Puan vermedi
hayatımda okuduğum en garip ama aynı zamanda en komik kitaplardan biriydi ama komikliği komik olduğu için değil garip olduğu içindi. özellikle bi faşist topluluk var bi bölümde o kdr güldürdü ki beni cidden anlatamam saçmalığına gülüyosunuz. yazarın yazım tarzıyla da alakalı biraz. herkese önermem ama ben sevdim kitabı ya
256 syf.
·
7 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Ned BEAUMAN'ın okuduğum ilk kitabı. Tamamen ismi sebebiyle satın aldığım kitap beklentimin çok çok üzerinde çıktı. BEAUMAN'ın çok hızlı ilerleyen bir anlatımı var kelime oyunu yapmayı da çok seven bir yazar ve bu hikaye örgüsünün sürükleyici ile birleşince ortaya bir solukta okunan bir kitap çıkıyor. Genel itibariyle konuyu değil kitabın bende bıraktığı etkiyi betimlemeye çalıştım. İyi okumalar.
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42