Seda Diker

Seda DikerAslında Giden Erkek Yoktur yazarı
Yazar
7.5/10
266 Kişi
1.312
Okunma
83
Beğeni
10,3bin
Görüntülenme

Hakkında

Seda Diker; Bilinçaltı Uzmanı ve Tantra Eğitmeni. Robert Kolej'in ardından Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. Üniversitenin ardından hipnoterapi eğitimi aldı ve klinik hipnoz eğitim programına katıldı. Columbia Presbyterian Medical Center'daki uluslararası hastaları organize eden bölüm ile ortak bir çalışmayla, New York'taki Türk ve diğer yabancı kanser hastalarına, ağrı kontrolü, stres yönetimi, uyku bozuklukları ve kemoterapi sırasında özel meditasyon ve rahatlama seansları uyguladı. Kısırlık tedavisi gören hanımlar için workshoplar, toplu ve bireysel seanslar düzenledi. 2006 yılının Ağustos ayında Türkiye'ye dönen Diker eğitimlerine İstanbul'da devam ediyor.
Unvan:
Bilinçaltı Uzmanı ve Tantra Eğitmeni.

Okurlar

83 okur beğendi.
1.312 okur okudu.
18 okur okuyor.
371 okur okuyacak.
23 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Her türlü alanda aza razı olmak, idare etmek, kendimizi arka plana atmak, bilinçaltımızda derin bir yaranın ve SUÇLULUK duygusunun belirtisidir.
Affettiğimizde, ona ait tüm beklentilerimizden de vazgeçmeliyiz. Beklentimiz sıfırlandığında, duygusal bedenimiz sıfırlanır. Saflaşır. Karşımızdaki kişiye enerji çaldırma durumumuz sona erer. Rahatlarız. Hayattan zevk almaya başlarız.
Reklam
Ama, burnunun dibindeki kendisine hayran bu adamı aslında deliler gibi ve farkında olmadan kendinden uzaklaştırmaya çalıştığını bilmiyor.
Kimse karşısındakine içindeki yaraları göstermek istemez.
Dışarda değiştirmek istediğin her ne varsa, kendi içindedir.. 🌼🌼🌼
Seda Diker
Seda Diker

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
Reklam
248 syf.
·
Puan vermedi
·
7 saatte okudu
Boş
Tavsiye üzerine okudum. Şimdiye kadar okuduğum en saçma sapan kitaptı. Vakit kaybı. Tavsiye etmiyorum. Bunu okumak için harcayacağınız zamanı, kaliteli kitaplar okumak için değerlendirebilirsiniz.
Duygu Simyacısı
Duygu SimyacısıSeda Diker · İnkılap Kitabevi · 2019185 okunma
400 syf.
1/10 puan verdi
·
5 günde okudu
Kadın-erkek ilişkileri daha güzel bir üslupla anlatılmalı. Bu tamamen sapıkça bir anlatım. Midem bulandı resmen bazı yerlerde. Saçma sapan bir kitap yani. Yıllar önce okuduğum
Aslında Giden Erkek Yoktur
Aslında Giden Erkek Yoktur
ve
Aslında Ayrılık da Yoktur
Aslında Ayrılık da Yoktur
kitapları bir tık daha iyiydi. Ona aldandım da internet üzerinden aldım. Sayfaları karıştırsam zaten almazmışım. İnsanı cinsellikten tiksindiren bir zaman kaybı..
Haz
HazSeda Diker · İnkılap Kitabevi · 2019224 okunma
416 syf.
1/10 puan verdi
·
3 günde okudu
Bir arkadaşımdan ödünç aldığım Haz’ı iyi ki satın almamışım diyorum. Üç kadının aşk ve cinsel hayatının anlatıldığı kitabı sırf yarım kalmasın, bitirmiş olayım diye sayfaları atlayarak ve sıkılarak okudum. Çok, çok kötü bir kitaptı benim için. 1000kitap.com’da 1 puan verdiğim ilk ve şimdilik son kitap oldu.
Haz
HazSeda Diker · Destek Yayınları · 2013224 okunma