7,7/10  (11 Oy) · 
28 okunma  · 
9 beğeni  · 
1.206 gösterim
"Size bir şey söyleyeyim mi? Şu rezil, adamsız İstanbul'da biz kıymete binmişliğin şımarıklığını yaşıyoruz. Kadın dilinden anlamayan erkekler ve hayal kırıklığından delirmiş, çıldırmış kadınlarla... Hem de hiçbir rekabet yaşamaya gerek kalmadan... Kadınlar kapıya dayanıyorlar. O derece yani... Ben de bundan bıktım aslında. Fast food ilişkiler beni zannettiğiniz kadar doyurmuyor. Doyurmadı da... Hatta her seferinde arızalı kadınlarla uğraşmak zorunda kaldım." Evli bir erkek olan Mesut'un kaleminden...

Cinsel hayatı sönük, orgazm olmayı tam olarak keşfedememiş, sıradan ama toplumun gözünde "harika" bir evlilik yapmış İpek...

Adeta erkeklerin seks kölesi haline gelmiş, ama onlardan aradığı sevgiyi ve yakınlığı asla bulamamış, yetenekli, güzel, ama yapayalnız bir kadın, Arzu...

Kızlık zarını her ne pahasına olursa olsun korumak isteyen, ailesinden ağır baskılar görerek büyütülmüş, ama modern çağın serbest düzeninde, sevdiği adamla yakınlaşma dürtüleri içinde kıvranan, aşkı bulamamış Nihan...

3 ayrı kadının cinselliğe bakış açılarının, hayatlarını nasıl etkilediğinin incelendiği bu kitapta, karakterlerin sadece yatak odası öykülerini bulacaksınız. Buna şaşırmayın, çünkü cinsellik, her ilişkinin ve aşkın temel taşıdır. Bir ilişkinin iyi gidip gitmediğini yatak odanızda yaşananlara bakarak değerlendirebilirsiniz.

Cinsel hayatımıza farklı bir bakış açısı getirerek, heyecanı, arzuyu, aşkı yeniden alevlendirmek, ilişkilerimizi istediğimiz kıvama getirebilmek mümkün.

Bu kitapta anlatılan tüm karakterler, gerçektir. Sadece onları korumak amaçlı, isimleri, meslekleri değiştirilmiştir. Ama her 3 hayat da aradığı mutlu sona ulaştı.
Bu sıra dışı öğretiye hazır mısınız?
(Tanıtım Bülteninden)
şule uzundere 
 17 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · 1/10 puan

Bir arkadaşımdan ödünç aldığım Haz’ı iyi ki satın almamışım diyorum. Üç kadının aşk ve cinsel hayatının anlatıldığı kitabı sırf yarım kalmasın, bitirmiş olayım diye sayfaları atlayarak ve sıkılarak okudum. Çok, çok kötü bir kitaptı benim için. 1000kitap.com’da 1 puan verdiğim ilk ve şimdilik son kitap oldu.

Nur E. 
04 Mar 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

değişik bir kitaptı ve gerçekten son derece sürükleyiciydi. ayrıca ne kadarı hayal ürünü yada abartı var mı bilmiyorum ama kitaptaki olayların gerçeği yansıtıldığı yazıyordu o yüzden bir çırpıda bitmişti.

Sevil Ersoy KARADEMİR 
09 May 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

3 ayrı kadının sorunlarının ele alınıp, çözüme yönelik neler yapılabileceğini anlatan bir kitap. Gerçek hayat hikayelerinden oluşmasıda ayrı bir güzellik. İlişki terapisi üzerine, sürükleyici bir anlatım

elif dinç 
09 Nis 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

bence güzel bir kitap farklı kişilerin yaşadıklarıyla farklı dünyaları farklı içsel çalkantıları görüyor ve belki de kendinizden birşeyler buluyorsunuz.

Ayla Way 
18 Şub 2014 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Madem ki kadın erkeksiz, erkek de kadınsız hayattan keyif alamıyor. Çok zamanlarda beraber de olamıyor. Seda Diker'in tavsiyeleri okunmaya ve denemeye değer. Sonuç ise her şeye rağmen olamıyorsa olamıyordur zaten. Enjoy your reading.

sogood 
07 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 9/10 puan

Her kadinin kendinden birseyler bulabilecegi kendine has icerigi olan surukleyici bir kitap kadinlarin erkeklerle olan iliskilerinde onlara tuyolar verebilecek bir yazar..

Kitaptan 2 Alıntı

Sevil Ersoy KARADEMİR 
09 May 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Askerdi. Sevmekten çok savaşmayı öğrenmişti. Kalbinde gerçek sevgiye yer olsaydı , savaşçı bir ruh bile acımasız olamazdı.

Haz, Seda Diker (Sayfa 117)Haz, Seda Diker (Sayfa 117)
Zeynep CÖMERT 
15 Eki 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Eğer dünyayı değiştirmek istiyorsan bir kadını sev. Gerçekten sev.

Haz, Seda Diker (Sayfa 393)Haz, Seda Diker (Sayfa 393)