Beni Ararken

6,3/10  (4 Oy) · 
15 okunma  · 
5 beğeni  · 
664 gösterim
Bir gün uyandığınızda, kendinizi bambaşka bir hayatı yaşarken bulsanız ne yapardınız? Değer verdiğiniz her şeyden ve herkesten uzak, başka seçimlerinizin sonucu bir hayatta. Üstelik bu hayatın da size ait olduğunu bilerek…
Duygusal ilişkiler ve hipnoz tedavi konusunda uzman olan ve bugüne kadar çok sayıda kadına danışmanlık hizmeti veren Seda Diker'den, hayatınızı değiştirecek, çarpıcı bir roman…
Kendimize ve sahip olduklarıma gerçekten doğru bakabiliyor muyuz? Hayatlarımıza yön veren ve hiç farkında olmadığımız karar anları neler? O anlara nasıl müdahale edebiliriz? Paralel evrenler arasında binlerce hayat seçeneğinden birini yaşıyorsak, hayatımızı değiştirebiliriz demektir.
Ama nasıl?..
Beni Ararken'i bitirdiğinizde, hayat sizin için başka bir şeye dönüşecek…

Âşık olduğu kocası ve uzun yıllar uğraş vererek, 7.tüp bebek denemesinde kucağına aldığı oğlu ile birlikte New York'ta yaşayan Selin, arkadaşları ve ailesi ile birlikte kayak tatili yaparken bir kaza geçirir ve bir süre bilincini kaybeder. Gözlerini İstanbul'da bir hastane odasında açar. Etrafındaki herkes, Selin'in 5 yıl önce boşandığını, hiçbir zaman yurt dışına çıkmadığını ve hiç çocuk sahibi olmadığını iddia etmektedir. Canından çok sevdiği ve henüz birkaç gün önce kollarında uyuduğu kocasının, kendisini yıllar önce aldatarak terk ettiğini, öğrenir. New York'taki yaşamının anıları genç kadının hafızasında öylesine canlıdır ki, aklını kaçırdığını zanneder.
Artık Selin var gücüyle oğluna ve kocasına geri dönmeye çalışacaktır.
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2009
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786051111971
 • Yayınevi:
  Doğan Kitap
 • Kitabın Türü:
Esin Tezci 
04 Mar 2016 · Kitabı okudu · 14 günde · Beğendi · 7/10 puan

Güzel,sürekleyici bir eser.Bazı bölümlerde sıkıldım ama elimden bırakamadım. Bende bıraktığı etki : Hayatımızın her anının degerli oldugunu ve kıymetini bilmemiz gerektiğini anlattı.Kendimize acımak yerine elimizdeki degerlerle huzurlu yaşamayı seçmeliyiz.Ve bu kitabı çabuk değil ağır ağır sindirerek okumalıyız.