Stephanie Laurens

Stephanie Laurens

Yazar
6.6/10
84 Kişi
·
259
Okunma
·
9
Beğeni
·
3297
Gösterim
Adı:
Stephanie Laurens
Unvan:
Avustralyalı Yazar
Doğum:
Seylan ( Sri Lanka )
Bazı erkeklere bir kadını pamuklar içinde boğmakla, makul bir beyaz atlı şövalye gibi davranmak arasındaki çizgiyi nerede çekecekleri hatta böyle bir çizginin varlığından haberdar olmaları konusunda hiç güven olmuyordu. Korunmayı bir defa kabul eden her hanımefendinin karşı karşıya kalacağı kaçınılmaz sonuç, makul bir özgürlük kazanabilmek için sürekli vermek zorunda kalacağı, hiç bitmeyecek bir mücadele oluyordu.
Stephanie Laurens
Sayfa 134 - Kalbimi Affettim
Frederick, Jason’ın şaşkın bakışları arasında kıpkırmızı kesildi. “Lanet olsun sana, Jason, şe şeytani bakışlarını üzerimden çek. İlla ki öğrenmek istiyorsan eğer, Leydi Agatha benimle konuştu ama onun , senin tarafını tutmaya meyilli olduğunu biliyorsun. Kız kardeşlerinin, gelin adaylarını çoktan değerlendirmeye başladıklarından bahsederek senin aklına bu fikri sokmamda yardımcı olmak isteyip istemeyeceğimi sordu, o kadar.”
Jason yüzünü ekşitti. “Pekala, olmuş bil. Fakat mademki bu kadarını başardın, işin geri kalanında da bana yardım edersin, herhalde. Tanrı aşkına, ben kiminle evleneceğim?”
Stephanie Laurens
Sayfa 10 - Epsilon Yayınları
270 syf.
·5/10
Tarihi Romans türünde bir kitaptı. Lordların Leydilerin olduğu kitapları seviyorum. Bu da o tarzda olan akıcı, sürükleyici ama aksiyonu olmayan sizi düşündürmeyen çerezlik bir kitaptı. Çerezlik bir kitap okumak isterseniz tavsiye ederim.
344 syf.
·3 günde·3/10
Konusundan dolayı kitap epey ilgimi çekmişti ama ilgi çekici olan sadece konusuymuş. Günlük dizi tadında bir tarihi aşk kitabıydı.

Dominic'in kaba saba bir tip olmamasını sevdim. Karakteri de fena değildi. Georgiana da başlarda ortalama bir tipti. Yormayan, okuması kolay bir tarihi aşk kitabıydı. Her şey iyi hoş ama bu ikili ne ara aşık oldular yahu? Doğru dürüst bir araya gelmemişken bir anda sevgilerini fark etmeleri falan bana saçma geldi. Fark ettikten sonra yaşananlar peki? Georgiana'nın habire bir şeyleri yanlış anlaması, tablolar için fevri tavırlar sergileyip durması, sevildiğine bir türlü inanmaması...Ya gına geldi gına. Kitabı, biraz sevecek gibi olmuştum ne sevgi kaldı ne beğeni... Ayrıca Dominic'in ablasının, açıkgöz biri gibi gösterilip bu kadar dünyadan bir haber biri olması da garip geldi bana. Gözünün önünde olanları son sayfalarda ancak anladı.

Özetle bu kitap başarısız bir tarihi aşk kitabıydı. Çok kötüydü diyemem ama sevmedim de.
390 syf.
·2 günde·Beğendi·9/10
Şeytanın Gelini
Stephanie Laurens
Seri ilk kitabı bitti. Kadına bayıldım gerçekten özlü içten bir o kadar da güzel yazmış başlarda kıza bayagi kızdım ama sonra hersey ortaya çıkdıkça onu anladım.
Ve şeytan harikaydı gerçekten soluk kesici
İstediğini alan karekterleri seviyorum başlarda sıkıcı gelse bile severek özümseyerek yavaş yavaş okudum kesinlikle beğendim şimdi serinin ikinci kitabına heyecanla başlayacağım.
471 syf.
·1 günde·9/10
Kalbimi affettim Stéphanie Laurens
İnatla kadının kitaplarını okumaya devam ediyorum ama gerçekten öyle uzun öyle uzatmali ki kitapları bazen hadi ama artık bağla diyorsun. Ama işte inat tabiki bende başladım mı bitirmem lazım. Neyse kitabı beğendim ama oğlumuzun yavaş yavaş kalp kazanma taktiği hoşuma gitti. İki kayıp çocukla başlayan serüven hoştu diğer aynasız ile şapkacı kızin hikayesi de güzeldi . Bes yüze yakın sayfa yine de bitti merak ettim yani sonucu neyse okumaya kendine eziyet etmek isteyenlere öneriyorum
357 syf.
·1 günde·6/10
Mutluluk Yemini
Stephanie Laurens
Uzun sürenin ardından ilk kitabı bitirdim. Ama nasıl kasvetli nasıl uzun geldi sıkıcı
İki farklı dünya insanın bir araya gelmesini görüyoruz kitapta. Oğlumuz Jason'u anlamak güç istediğini alan yapısını seviyorsunuz ama bazı yerlerde sessiz kalmasına anlam veremiyorsunuz. LeNore karekterini ilk yüz sayfada acaip sıkıcı buldum. Sonrasında birazcık heyecanlı Zaten geneli sıkıcı olsa da sonlarda birazcık hareketlenen yerlerle idare eder bir kitap. aşık iki insanın birbirinden uzak durmasını okuyorsunuz ve kitabın adı neden mutluluk yemini onu anlamıyorsunuz çünkü ilk 300 sayfa da ikisinin farklı duygularına tanık oluyorsunuz. Her neyse benden idare eder not alamadı
Not:nasıl ihtiyacım varmış nasıl kitap okumaya anlatamam resmen kendime geldim bu sıkıcı kitapta bile
288 syf.
·Beğendi·5/10
Kitap Regencies serisinin en son çıkan 8. kitabı. Seriyle ilgili daha önce bir bilgim olmadığı için malesef karışık okumuşum. Ama ufak tefek yerler dışında karışık okumanında bir zararı yok sadece sıraya göre okursan karakterler daha iyi yerine oturuyor. Seri sıralaması;
1-Doludizgin
2-Aradığım Sensin
3-Al Beni Kollarına
4-Yarınlarım Senin
5-Mutluluk Yemini
6-A Lady of Expectations
7-An Unwilling Conquest
8-Uygun Bir Eş
Tabi ki yayınevleri seri sırasına dikkat etmeden yayınladığı için isteseniz de seriyi tam sırasıyla okuyamıyorsunuz. Kitaba gelince ben sevdim. Akıcı bir kitaptı. Karakterleri de çok sevdim. Kafa dağıtmak için okuyabileceğiniz bir kitap. Aralarındaki aşkı da pek fazla hissedemedim malesef. Ancak giriş kısmı ve gelişme kısmında çok fazla sıkıldım. Kitap içine çekemedi beni sanırım yazardan kaynaklanıyor. Bu yüzden diğer kitaplarını okumakta biraz çekiniyorum. Çokzla üstü kapalı ifadeler vardı. Bazen neyden bahsediyorlar diye düşündüğüm oldu. Bunun nedeni çeviri kaynaklıda olabilir. Ama sonu gayet güzeldi.
270 syf.
·6/10
Güzel güzel başlamışsın, okunacak kıvamda devam ediyorsun. Peki son dönemece girerken arabayı niye şarampole yuvarlıyorsun? Kitabın başından beri aklı başında olan karakterini neden aptallar kulubünün saygın bir üyesi yapıyorsun? Okuma zevkimi böyle can çekiştire çekiştire öldüren kitapları geri dönüştüresim var. O kitap için katledilen ağaca yazık....
270 syf.
·Puan vermedi
Yazarın okuduğum ilk kitabı. Başından sonuna hiçbir sürpriz içermeyen, konunun gidişatı kolaylıkla tahmin edilebilen sıradan bir kitap. Birkaç saat içinde bitti.
460 syf.
·2 günde·Beğendi·9/10
Stephanie Laurens tutkunun dansı
Bugün başladım ve bitirmeden bırakmadım ya kadına alıştım yada okumak keyif vermeye başladı bilmiyorum. Ama bildiğim konuyu sevdiğim aşkı yavaş yavaş kazandırarak vermesine hayran olduğum. Em in ailesinin hazinesini araması ile başlıyor hikaye ve Jonas in yanında bir Hancı olarak işe giriyor sonrası yavaş yavaş tatlı tatlı devam ediyor . Uysal bir izlenim ile. Jonas i sevdim em ise harikaydı. Kitabı beğendim sanırım

Yazarın biyografisi

Adı:
Stephanie Laurens
Unvan:
Avustralyalı Yazar
Doğum:
Seylan ( Sri Lanka )

Yazar istatistikleri

  • 9 okur beğendi.
  • 259 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 98 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.