Şeytanın Gelini Cynsters Serisi 1

8,3/10  (3 Oy) · 
11 okunma  · 
1 beğeni  · 
581 gösterim
"Hissettirdikleri, nefeslerimizi kesiyor. Aşk sahneleri karşı konulmaz. Laurens'ın hikayeleri parlıyor."
-Publishers Weekly-

O, rüyalarının erkeği miydi?
Melek kılığında bir şeytan mıydı yoksa?

Cynster ailesinin en kötü şöhretli üyesi Şeytan gözü kara dadı Honoria Wetherby ile uygunsuz bir durumda yakalandığında, genç kadına evlenme teklif ederek herkesi şaşırttı. Hayatı skandallarla dolu bu çapkının günün birinde evleneceği kimsenin aklına gelmezdi. Sosyetenin önde gelen anneleri, İngiltere'nin bu en gözde bekarını elden kaçırdıkları için yakınırken, Şeytan'ın sinsi kuzenleri ise düğün tarihi konusunda bahse giriyordu. Ancak Honoria, toplumun beklentilerine boyun eğecek bir kadın değildi. Ve sırf bir adamla, gizlice ve tek başına buluştuğu ortaya çıktı diye onunla evlenemezdi. Güzel Honoria'nın asıl tutkusu macera yaşamaktı. Cynster ailesinden genç bir kuzenin cinayetini çözmek bu duygusunu biraz olsun tatmin etmişti. Cinayet çözülünce de Honoria dünyayı gezmeye karar verdi. Ancak bu planı gerçekleşmeyecekti çünkü Şeytan'a duyduğu dizginlenemeyen arzu, onu çok farklı bir heyecanın pençesine düşürecekti.
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2012
 • Sayfa Sayısı:
  390
 • ISBN:
  9786051420325
 • Orijinal Adı:
  Devil's Bride
 • Çeviri:
  Solina Silahlı
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
20 Nis 15:45 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Şeytanın Gelini
Stephanie Laurens
Seri ilk kitabı bitti. Kadına bayıldım gerçekten özlü içten bir o kadar da güzel yazmış başlarda kıza bayagi kızdım ama sonra hersey ortaya çıkdıkça onu anladım.
Ve şeytan harikaydı gerçekten soluk kesici
İstediğini alan karekterleri seviyorum başlarda sıkıcı gelse bile severek özümseyerek yavaş yavaş okudum kesinlikle beğendim şimdi serinin ikinci kitabına heyecanla başlayacağım.