Anne Sophie Girard

Anne Sophie Girard

5.0/10
5 Kişi
·
9
Okunma
·
0
Beğeni
·
26
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Kitabımız; evet evet tahmin edemediğiniz gibi bir kişisel gelişim kitabı. Kişisel olarak acayip geliştim. Üst kademe insan vasfına ulaştım. Çok bilgilendirdi sağolsun yazanların eline koluna sağlık.

Napıyoruz gecenin bir yarısı çok alkollü bir halde bardan çıkarken yanımızda tanımadığımız bir erkek olmayacakmış sonra çok üzülürmüşüz. İşte bu yönde kişisel olarak geliştiğim için kendimi kutluyorum. Iq puanım 4 basamaklı sayıya ulaştı. Sonra çok üzülecektim Allah korudu bu kitap sayesinde. Sonracığıma en yakın kız arkadaşımızın sevgilisine kesinlikle asılmayacakmışız. Uzak arkadaşların sevgililerine asılabiliriz herhalde. Bu konuda bir şey yazılmamış.

Ayrıca 18 yaşından küçüksek ve de gerçek aşkı arıyorsak bar çıkışı erkeklerin evine gitmememiz gerekiyor. 18'den küçüksek bara bile giremiyoruz da neyse işte. Zaten ben 18'den küçükken anca hoca falan dersten 2 puan fazla verse de dersi geçsem diye düşünmekten ne içkili barlar gelirdi aklıma ne de gerçek aşk. Fazla uzatmayayım böyle uzmanından hiç bir yerden duyamayacağınız süper tavsiyeler için bu kitabı kesinlikle o ku ma yın.
Kendinizi sadece birkaç saniyeliğine iyi hissettiren kitap. Bir uygulamada denk gelip okumuştum. Vakit kaybı diyebilirim.

1 ile 10 arasındaki ölçekte kaç puansınız bilmek için de kendinize bir puan veriyorsunuz buna arkadaşlarınızın size verdiği puanı ekliyorsunuz vee ikiye bölünce asıl puanınız çıkıyor. TEBRİKLER
'Gelişiminize' hiçbir şey katmayan ama arada gülümsemenize yarayan diyaloglar-tespitler sunan, olmasa da olur bir kitap. Eğer yolculuğa çıktıysanız ve uçağınızı beklerken boş durmak istemiyorsanız ilgilenebilirsiniz. Bu arada 10. kurala uyabilmeyi çok isterdim...

Yazarın biyografisi

Adı:
Anne Sophie Girard
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 9 okur okudu.
  • 10 okur okuyacak.