Elif Subaşı

Elif Subaşı

Çevirmen
0.0/10
0 Kişi
·
21
Okunma
·
1
Beğeni
·
5
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
576 syf.
·Beğendi·7/10
"Sevdim..Başlarda hikayeye giremedim ancak sonradan açıldı elimden bırakamadım.Rahatsız olmasaydım daha önce bitirebilirdim..
Sert bir romandı.
Historical macera,aşk tutku temalarında işlenmişti.
Bir ara romanı okurken film izliyorum hissine kapıldım..Eski Hollywood filmlerindeki Afrika ve Hindistan'da geçen filmleri anımsattı bana..
İriss Johansen'in böyle bir romanını ilk defa okuyorum.Farklı bir kitap idi."
576 syf.
·Beğendi·9/10
Beklemediğin bir anda gecenin bir yarısı (04 civarı) gelen hediye mutluluk sebebidir. Helel hele bu hediye kitaplarsa... Yazar hakkında herhangi bir fikrim yoktu sevdigim bir tür de degildi ama konunun Hİndistan da geçmesi -ki ben Hindistan aşığıyım- beni kendine bağladı. Sürükleyici. Tavsiye ederim.
576 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Macera aşk heyecan hepsi ustaca yoğurulmuş bir kitaptı. Çok sevdiğim ender aşk ronanlarından biri oldu. Karakterlere zaman zaman kızsam da (özellikle Jane'in koruma iç güdüsü ile katlandığı kötü muameleye) akıcı anlatım ve bölüm geçişlerindeki heyecanlılığı sayesinde severek okudum. Bütünlük içeren ve maceralarla örüntülenmiş bu romanı aşk okumayı seven tüm okurlara öneririm.
Konusunda çok az bahsetmek gerekirse, iskoçya Amerika ve Çin kökenli 3 gencin yollarının Hindistan'da kesişmesiyle ve kaderin onları altın arama macerasına yönlendirmesiyle örüntülenmiş hikayeye bir sanatçı da dahil oluyor. Korkular, yüzleşmeler ve ihanetler yüzeye çıkıyor ama sonuçta aşk her şeyin üstesinden gelmeyi kolaylaştırıyor. Her kültürden ufak izler taşıyan ve filleri bir kez daha sevmeme neden olan keyifli bir romandı

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 21 okur okudu.
  • 19 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.