Giriş Yap

Elle Kennedy

Yazar
7.8
1.435 Kişi
Unvan
Roman Yazarı
Doğum
Toronto , Kanada
Yaşamı
Kanada doğumlu olan Elle Kennedy , New York Times , USA Today ve Library Journal çok satan yazarıdır. Erken yaşta yazar olmak istediğini biliyordu ve genç yaşlardayken bunu faaliyete geçirdi. Elle şu an çeşitli yayın evleriyle çalışıyor ve genellikle romantik komedi tarzında romanlar yazıyor. Yazarın Off - Campus serisi Yabancı Yayınları tarafından çevrildi ve okuyuculara sunuldu.

İncelemeler

Tümünü Gör
392 syf.
·
1 günde
Kafa yormadan, çerezlik hemencecik okunacak ve bitirile bilecek kitaplardan biri. Benim için fena değildi şuan bu tür kitaplar bana daha cazip geliyor. Ama sanki son kısımları fazla uzatılmış gibi geldi. Konusunda kısaca bahsedersek baş karakter Cooper bir barda çalışıyor ve çalıştığı yere zenginler de geliyor ve cooper bu tür tipleri sevmediği için uzak durmaya çalışsa da hep bir şekilde daha çok denk geliyor. Çalıştığı günlerin birinde o çocuklar yüzünden işinden oluyor. Bu duruma çok sinirlenir intikam almak ister, arkadaşlarıyla birlikte otururken çocuğun sevgilisini elinden almayı ve kızdan ayrılmasını söylerler ilk başta sıcak bakmasa da olaya sonra kabul eder. Olaylar bu şekilde gelişmeye başlar. Amaa tahmin etmediği şeyler olacaktır. Mackenzie'yi diğer zengin kızlar gibi sanar ama tanıdıkça farklı biri olduğunu anlar. Bakalım bundan sonra neler olacak birlikte olabilecekler mi yoksa iddia da ki gibi cooper onu terk mi edecek. Okuyacak olanlara şimdiden iyi okumalar.
İyi Kız Karmaşası
8.3/10 · 59 okunma
Reklam
448 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Off Campus serisi 4 kitaplık bir seri ve her kitabında başka karakterleri anlatıyormuş. Bunu duyunca çok üzüldüm çünkü ben onlara doyamamıştım. Kurgu olarak klişe olabilir ama Meksika Gotiği'nden sonra tam olarak ihtiyacım olan bir kitapmış. Hannah ve Garrett arasındaki aşkı ve uyumu çok sevdim. Onları okurken yüzümde hep bir sırıtış vardı. Kitapta sadece eğlence de yoktu. Baş karakterlerin yaşadığı zorluklarda vardı. Genel olarak sevdiğim bir kitap oldu. Seride favori kitabım olacakmış gibi hissediyorum. +18 yaş üstü smut okumayı sevenlere öneriyorum.
392 syf.
·
7 günde
·
Puan vermedi
Sevdiğim bir yazar ama karakterlerin yaş aralığı benim için kitabı epey hafifletti. Gençlere hitap eden bir roman ve birçok diyalog bana hem saçma hem de çok bilindik olduğundan sıradan geldi. Özellikle sevmediğim ve gençlerle fazla özdeşleştirilmiş bazı kelimeler çok sık tekrarlandığı için baydı.Konudan tutun yaşanan olaylara kadar sürekli okumaya alışkın olduğumuz şeylerdi,30 yaş ve üstünü tatmin etmez bu kitap, bana uymadı. Genç yetişkin türünü sevenlere hitap eden bir roman.
İyi Kız Karmaşası
8.3/10 · 59 okunma
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42