Hesaplaşma Off-Campus Serisi 3

7,4/10  (20 Oy) · 
46 okunma  · 
14 beğeni  · 
411 gösterim
Bu kızı kazanmak için birkaç gösterişli hareketten fazlası gerekiyordu…

Allie Hayes’in hayatı tam bir karmaşaydı. Mezuniyeti yaklaşmıştı ve hâlâ ne yapacağına dair en ufak bir fikri yoktu. Bu da yetmiyormuş gibi bir de uzun süredir devam eden ilişkisi bitmiş ve kalbi kırılmıştı. Sorunlarının çözümü elbette ki çılgınca sevişmek değildi ancak yakışıklı hokey oyuncusu Dean Di Laurentis’e karşı koymak imkânsızdı. Tabii ki bu bir defaya mahsus bir şeydi çünkü her ne kadar geleceğinde belirsizlikler olsa da Allie, tek gecelik ilişkiler kralının geleceğinin bir parçası olmadığına emindi.

Dean gol atmakta başarılıydı; hem buz pistinde hem de pist dışında. Her zaman istediğini elde ederdi. Kızlar, iyi notlar, itibar, kızlar… Pek tabii kızların peşinde koştuğu bir adamdı ve kendisine karşı koyabilen bir kadınla henüz tanışmamıştı. Ta ki Allie’ye kadar. Bu ateşli sarışın bir geceliğine dünyasını sarsmıştı ve şimdi arkadaş olmak mı istiyordu? Asla. Dean bitti diyene kadar bitmeyecekti. Kızı ikna etmek için kolları sıvamıştı ancak altüst edecek olaylar yaşandığında belki de odaklandığı şeyin aradığı şey olmadığını düşünmeye başlayacaktı.

“Ve yine gol!! Bu öylesine romantik bir kitap ki; komik, baş döndürücü ve göz yaşartıcı. Elle Kennedy bir kere daha eğlenceli ve keyifli bir aşk romanı ile karşımızda.”

- Katy Evans, New York Times Çoksatan yazarı

“Elle Kennedy bizi güldürmekte, başımızı döndürmekte ve kahkahalara boğmakta asla eksik kalmıyor. Hesaplaşma tam ihtiyacımız olan şeydi.”

- Totally Booked Blog

“Tam da bu seri daha iyiye gidemez diye düşündüğüm anda seriye, zıt kutupların birbirine çekmesi üzerine zekice yazılmış, seksi ve kusursuz yeni bir roman daha eklendi.”

- Natasha Is a BookJunkie
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2017
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786059585507
 • Orijinal Adı:
  The Score
 • Çeviri:
  Tuba Özkat
 • Yayınevi:
  Yabancı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Meryem Özalp 
29 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Vav. Kesinlikle iyiydi :)
Bu seri ve bu adamlar mı desem çocuklar mı desem bilemedm :D
Her bir kitabı her karakteri bi o kadr sevdim. Bu ikinciden de iyiydi. Dean vay be :) fırlamanın dibiydi kesinlikle. Ben fırlama tipleri seviyorum. Onların o havalarndan cakalarından sonra sırılsıklam aşık olma evrelerini okumak çok hoş oluyor :)
Dean zengin bir aileden geliyor. Çok çapkın ve havalı hokey oyuncusu.
Allie ise bir tiyatro öğrencisi. Yeni sevgilisinden ayrılıyor. Sevgilisnn ısrarından kaçarken Dean'a tosluyor. Tam anlamıyla denize düşen yılana sarılır durumu :)
Bazı kısımlarda kahkaha attım. Gerçektn çok eğlenceli bir seri.
Kitabn sonunda bir şok sizi bekliyor. O yüzden ben sabırsızlkla 4.kitabı bekliyorm. Umarım hemen cevrilir :)