Hesaplaşma Off-Campus Serisi 3

7,2/10  (18 Oy) · 
42 okunma  · 
12 beğeni  · 
358 gösterim
Bu kızı kazanmak için birkaç gösterişli hareketten fazlası gerekiyordu…

Allie Hayes’in hayatı tam bir karmaşaydı. Mezuniyeti yaklaşmıştı ve hâlâ ne yapacağına dair en ufak bir fikri yoktu. Bu da yetmiyormuş gibi bir de uzun süredir devam eden ilişkisi bitmiş ve kalbi kırılmıştı. Sorunlarının çözümü elbette ki çılgınca sevişmek değildi ancak yakışıklı hokey oyuncusu Dean Di Laurentis’e karşı koymak imkânsızdı. Tabii ki bu bir defaya mahsus bir şeydi çünkü her ne kadar geleceğinde belirsizlikler olsa da Allie, tek gecelik ilişkiler kralının geleceğinin bir parçası olmadığına emindi.

Dean gol atmakta başarılıydı; hem buz pistinde hem de pist dışında. Her zaman istediğini elde ederdi. Kızlar, iyi notlar, itibar, kızlar… Pek tabii kızların peşinde koştuğu bir adamdı ve kendisine karşı koyabilen bir kadınla henüz tanışmamıştı. Ta ki Allie’ye kadar. Bu ateşli sarışın bir geceliğine dünyasını sarsmıştı ve şimdi arkadaş olmak mı istiyordu? Asla. Dean bitti diyene kadar bitmeyecekti. Kızı ikna etmek için kolları sıvamıştı ancak altüst edecek olaylar yaşandığında belki de odaklandığı şeyin aradığı şey olmadığını düşünmeye başlayacaktı.

“Ve yine gol!! Bu öylesine romantik bir kitap ki; komik, baş döndürücü ve göz yaşartıcı. Elle Kennedy bir kere daha eğlenceli ve keyifli bir aşk romanı ile karşımızda.”

- Katy Evans, New York Times Çoksatan yazarı

“Elle Kennedy bizi güldürmekte, başımızı döndürmekte ve kahkahalara boğmakta asla eksik kalmıyor. Hesaplaşma tam ihtiyacımız olan şeydi.”

- Totally Booked Blog

“Tam da bu seri daha iyiye gidemez diye düşündüğüm anda seriye, zıt kutupların birbirine çekmesi üzerine zekice yazılmış, seksi ve kusursuz yeni bir roman daha eklendi.”

- Natasha Is a BookJunkie
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2017
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786059585507
 • Orijinal Adı:
  The Score
 • Çeviri:
  Tuba Özkat
 • Yayınevi:
  Yabancı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Meryem Özalp 
29 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Vav. Kesinlikle iyiydi :)
Bu seri ve bu adamlar mı desem çocuklar mı desem bilemedm :D
Her bir kitabı her karakteri bi o kadr sevdim. Bu ikinciden de iyiydi. Dean vay be :) fırlamanın dibiydi kesinlikle. Ben fırlama tipleri seviyorum. Onların o havalarndan cakalarından sonra sırılsıklam aşık olma evrelerini okumak çok hoş oluyor :)
Dean zengin bir aileden geliyor. Çok çapkın ve havalı hokey oyuncusu.
Allie ise bir tiyatro öğrencisi. Yeni sevgilisinden ayrılıyor. Sevgilisnn ısrarından kaçarken Dean'a tosluyor. Tam anlamıyla denize düşen yılana sarılır durumu :)
Bazı kısımlarda kahkaha attım. Gerçektn çok eğlenceli bir seri.
Kitabn sonunda bir şok sizi bekliyor. O yüzden ben sabırsızlkla 4.kitabı bekliyorm. Umarım hemen cevrilir :)

Deniz 
10 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bu seriye ba-yi-li-yo-rum yahu !! Karakterler ve enerjileri o kadar guzel ki.Cinselliğik biraz fazla ama isin özünde eğlence,dostluk,aşk ve biecok öğe var.Dean'i hep merak etmistim ve kitabi cok eğlenerek okudum.Tucker'i daha da merakla bekliyorum.Keyifli okumalar ;)

tutku taşer 
06 Kas 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

BA - YIL -DIM. Kitabı çıkar çıkmaz almıştım. Fakat bazı yerlerde gördüğüm yorumlarda Dean için seçilmiş kişinin Allie olmasını beğenmeyenler vardı. Ve onları yakıştırmayan yorumlar görmüştüm. Bu yüzden de aslında biraz önyargılı davrandım ve geç başladım kitaba.

Şu ana kadar çıkmış olan 3 kitap arasından ve 4 mükemmel Hokey oyuncumuzdan en çok merak ettiğim kitap Dean'inkiydi açıkçası. Çünkü Dean yani. Serseri vurdumduymaz ve HOKEY OYUNCUSU. Hem de sarışın Ayrıca klasik olarak bir ara ayrıldıklarında salaklığını fark edip toparlanması kısa sürdü. Tabiki en beğendiğim de bu kitap oldu yani. Bence Allie Dean gibi bir karakter için inanılmaz iyi bir seçimdi. İlk iki kitapta ara ara gördüğümüz bu karakterbize biraz pasif, ailesine aşırı bağlı, sevgilisiyle sürekli ayrılıp barışan biri olarak yansıtılmıştı aslında. Ama bu kitapta Allie'nin aslında tamamen eski sevgilisinden kaynaklanan bir nedenden dolayı baskılanmış bir şekilde yaşadığını gördük bence. Daha sonra Dean'le olan ilişkisinde asıl karakteri ortaya çıktı ve bence çok da yakıştılar.

Kitapta Dean'in de aslında bu aptal, seks düşkünü hallerinin altında nasıl bir karakter sakladığına şahit olduk. Aslında ne kadar zeki olduğuna, ilerideki kariyer seçiminde yaşadığı sıkıntılara ve bunlara bulduğu çözümlere tanıklık ettik.

Kitabı okurken bazı yerlerde kahkahalar attım Aslında kitabı bazı bölümleri hariç yüzümde aptal bir gülümsemeyle okudum diyebiliriz. Hatta gecenin bir yarısı evde kahkaha attığım için azar bile işittim. Kitabın sonunda yaşadığım şoku görmeliydiniz. Gözlerim kocaman oldu
Kitabın ana fikrinin "en çapkın erkeği bile yola getirebilecek bir kız vardır" olduğu kanısındayım

PINAR DEĞİRMENCİ 
27 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bu seri tam bir çılgın arkadaşlar gerçekten okurken böyle ağzı açık kalıyorsunuz
Her bir kitabı öyle Dean da öyleydi ve tahmin edilenin ötesi bir karekterdi ben sevdim başlarda çok beğendiğim söylenmez ama sonra bildiğin ağzım açık okudum
Ve sonunda ki süprizi tahmin etmiştim
Aklıma gelmişti gerçekten
Bakalım o ne zaman çıkar

Zeynep Arslan 
21 Haz 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Briar Üniversitesi hokey takımının harika oyuncularından birinin daha aşık oluşunu yine çok eğlenceli bir dille anlatmış Elle Kennedy. Seksi, komik, derinlikli karakterler bu kitapta da bizimle.

Kitaptan 7 Alıntı

Esin Elif Durdağ 
06 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 7/10 puan

"Seninle birlikte olmak istiyorum çünkü bu doğru hissettiriyor."

Hesaplaşma, Elle Kennedy (Sayfa 294)Hesaplaşma, Elle Kennedy (Sayfa 294)
Esin Elif Durdağ 
06 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Fakat belki de hayatın kusursuz olmadığını, insanların başına kötü şeyler geldiğini ve bu olduğunda yaşamaktan vazgeçemeyeceğini öğrenmesi için önce parçalara ayrılması gerekiyordu.

Hesaplaşma, Elle Kennedy (Sayfa 380)Hesaplaşma, Elle Kennedy (Sayfa 380)
Esin Elif Durdağ 
06 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Sanırım âşık olunca insan bazı şeyleri görmezden gelebiliyor.

Hesaplaşma, Elle Kennedy (Sayfa 306)Hesaplaşma, Elle Kennedy (Sayfa 306)
tutku taşer 
06 Kas 2017 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

"Çocuk sülük gibiydi" diye devam etti Bay Hayes. "Sana bakış şeklinden hoşlanmıyorum."
Allie tedbirli bir şekilde, "Bana nasıl bakıyordu?" diye sordu.
"Sanki sen onun bütün dünyasıymışsın gibi."
Allie kaşlarını çattı. "Bu kötü bir şey mi?"
"Tabiki öyle. Asla kimse kimsenin bütün dünyası olmamalı. Bu sağlıklı değil,AJ. Eğer bütün dünyan bir şeyin, bir kişinin, etrafında dönerse, o kişi gittiğinde elinde ne kalır? Kesinlikle hiçbir şey." Somurtarak tekrarladı, "Sağlıklı değil."

Hesaplaşma, Elle KennedyHesaplaşma, Elle Kennedy
Seher 
11 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Umut hakkmdaki en kötü şey neydi biliyor musunuz?
Çoğu kez sizi hayal kırıklığına uğratırdı.

Hesaplaşma, Elle Kennedy (Sayfa 344)Hesaplaşma, Elle Kennedy (Sayfa 344)
Seher 
11 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Tanrı aşkma. Bütün erkekler tek bir beyni
falan mı paylaşıyordu? Aynı kalın kafalı hareketleri yapmalarına
sebep olacak birleşik bir bilinç durumu falan mı vardı?

Hesaplaşma, Elle Kennedy (Sayfa 379)Hesaplaşma, Elle Kennedy (Sayfa 379)