Gülşen Arslan Akça

Gülşen Arslan Akça

YazarÇizer
9.2/10
5 Kişi
·
14
Okunma
·
1
Beğeni
·
38
Gösterim
Adı:
Gülşen Arslan Akça
“Dolala ne kadar çok kalbi kırık insan var.
Nasıl geçecek kalp kırıklıkları..
Haklısın Neşe çok fazla kalbi kırık insan var.
Tek çözüm kalp kıran insanların özür dilemesi.
Ama ne yazık ki insanlar özür dilemeyi pek bilmezler.”
36 syf.
·Puan vermedi
Beni Ne Renk Sevdin Anne? #starkyorumluyor
İnci, annesinin renkleri ne çok sevdiğini farkeder. Peki ya, annesi onu ne renk seviyordur? Bu düşünce, aklından bir türlü çıkmaz. O da evdeki renklere bakarak annesinin en sevdiği rengi bulmaya çalışır. Bakalım, annesi onu ne renk seviyordur?
Çocuklara renkleri öğretirken aynı zamanda anne sevgisinin de çocuklar için önemini gösteriyor İnci’nin öyküsü. Çizimler de yazara ait olunca harika bir kitap çıkmış ortaya. Hikayeye ayrı bayıldım, çizimlere ayrı. Renkleri yeni yeni öğrenen çocukları çok güzel bir yolculuğa çıkarıyor yazar. Renklerin her tonunda çizimler bulunuyor kitapta. Ayrıca nesnelerin hangi renkte olduğu da hem hikayede hem çizimlerde bulunuyor. E daha ne olsun? Ayrıca anne ile çocuk arasındaki sevgiyi işleyen kitapta annenin, kızına cevabı herhalde sadece anne olanların veya annesinden güzel bir sevgi gören insanların tahmin edebileceği bir şey. İçinde sevgi olan tüm kitapları okuyun, okutturun ve yazarlar da hep yazsın! Sevgiyle okumanız dileğiyle..
36 syf.
·9/10
Kitabın başılığı harikulade. İnsanı bir an içine çekiyor, ancak konu anlatımında belli bir süre sonra sıkılmaya başlıyorsun. İyi ki hikayede renkler varda onlarla mutlu oluyorsun.
Çocuklarımızı sevdiğimiz gibi çocuğunu da tün renkler kadar seviyor.
Kitap da da belirtildiği gibi 4-5 yaş ve okul öncesi için.

Yazarın biyografisi

Adı:
Gülşen Arslan Akça

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 14 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 5 okur okuyacak.