Hans Pleschinski

Hans Pleschinski

Yazar
5.0/10
1 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
184
Gösterim
Adı:
Hans Pleschinski
Unvan:
Alman Yazar
Doğum:
Celle, Almanya, 23 Mayıs 1956
Kötülük bütün dünyayı mahvedebilir, çünkü bir mantar gibi yüzeyde çoğalır. Buna karşın derin ve radikal olan her zaman sadece iyiliktir.
Belki de özlem gerçekliğin en manevi şekli, hayatın en anlamlı şekilde gerçekleştirilişi... Dolayısıyla şimdilik şunu anlıyorum: İnsan yeryüzünde şairane bir biçimde yaşıyor.
320 syf.
·14 günde
Kitabı ilk basta alıp almamakta çok kararsız kaldım hiç okunmamış olması almama yönünde karar vermemi sağlıyordu. Bu yüzden birkaç kez almaktan vazgeçtim. Ama ismi beni kendine çekip durdu. Bu yüzden aldım ve okudum. Ama açıkçası hayal kırıklığı yaşadım. Kitabın en çok beğendigim yönü ismi oldu.
Kitap yazarın otobiyografisi. İlk başlarında çok fazla kararkter kitaba dahil olup çıktı nerede kimden bahsettigini anlayamadım ve bu durum beni çok sıktı. Yarım bırakmayı sevmediğim için zorlada olsa bitirdim.
Yazar kendisi eşcinsel kitapta hic beklemediğim bi konuydu. Erkek arkadaşıyla birlikte geçirdiği yılları anlatıyor. Tabi bu yıllar Dogu Almanya ve Batı Almanya'yı, Berlin Duvarı'nın yıkılışını içine aldığı için bu yıllar hakkındada bilgi sahibi olabilirsiniz. Ama en çok yazarlık, tiyatro ve resim sergilerinin anlatımından oluşan bi eser.
Vaktiniz çok çok fazla geliyorsa okuyabilirsiniz diyebilirim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Hans Pleschinski
Unvan:
Alman Yazar
Doğum:
Celle, Almanya, 23 Mayıs 1956

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.