Giriş Yap

Hasan Çep

Yazar
6.4
317 Kişi
Unvan
Yazar
Doğum
Rize, Türkiye, 1994
Ölüm
null
Yaşamı
Türkiye’nin genç yazarlarından bir tanesi olan Hasan Çep 1994 yılında Rize’de dünyaya geldi. Tiyatro ile yakından ilgilenen ve aynı zamanda Radyoda görev alan yazar Söz Mühendisi kitabı ile yazarlık kariyerine de başladı.
Söz Mühendisi
Söz Mühendisi 2

İncelemeler

Tümünü Gör
184 syf.
·
Puan vermedi
okumadan önce,
Söz mühendisi, Öncelikle yazar hasan çepi tebrik eder, Bu kitap sana en çok kendine değer vermeyi öğretir, bu işte hatta öncellikle diyor ki sen kendi değer verecek sana değer vermeyen herkesi sileceksin... Bu hayat Öncelikle senden başka bir tane daha yok ve bu kitap insan okuduğunda kendine daha çok değer verdiğini anladım. Sen bu kitabı okuduktan sonra etrafına bakıyorsun yalan, samimiyetsiz sevgiler, bunlar hepsini kitap çok güzel açıklamış ama kitabı okuduktan sonra bunların farkına insan varıyor ve çok güzel bir kitap Herkesin okumasını tavsiye ediyorum yazarın da çok güzel Burada her şeyi anlatmış aslında bu ne bir tarih, coğrafya ne bir edebiyat kitabı değil bu kesinlikle bir tane hayata dair yazılmış bir tane kitap okumanızı tavsiye ederim sevgili okurlar. Hep biz mi kendimizi ezecek hep biz mi üzülecez ... Biz de mutluluğu hak etmedik mi..!! Ama tabii herkes kendine göre iyi , Artık bazen insan bırakıyor insanları yargılamayı onlara anlatmayı çünkü insan bir süre sonra bıkıyor... Anlayanlar için dili, vefasızlar için yüreğini yakmaya değmez..! Bazen kendime soruyorum ne diye değer verdin ki , bunu sorunca kendime cevabım bilmiyorum . işte bu kitabı bu yüzden okudum sevgili okurlar. Sözü size bırakıyorum:)
Söz Mühendisi
6.3/10 · 1.046 okunma
Reklam
160 syf.
·
8 günde
·
Puan vermedi
İlk kitaptan sonra bu da beklediğim gibi çok hoşuma gitti. Yazarın samimi cümleleri verdiği öğütler çok hoş, özellikle seni seviyorum demenin 40 yolu bölümünü çok beğendim. Birkaç saat içinde bitebilecek bir kitap ama içinde o kadar özlü sözler var ki, bu sözler üzerinde düşündüğünüzden ve içerisindeki anlatıları görünce anılara dalıp zor çıktığınızdan dolayı okuma süresi 2-3 güne çıkabiliyor.
Söz Mühendisi 2
7.3/10 · 110 okunma
184 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Çok faydalı bir kitap,okuyucuyu asla sıkmayan ve ileriki zamanlarda okuyucuya çok önemli hayat dersleri veren bir kıtap. Okurken bir çoğunuz dediğime hak vereceksiniz.Her bireyin okuması gereken bir şahaser öyle ki hatalarımızdan çıkarabileceğimiz o kadar ders var ki bu kitapta , Kesinlikle okuyunca aklınıza kazınacak bir kitap. Yazarın bu sözü beni çok etkiledi: "Biz acılarımıza aşık insanlarız." Size şunu bir kez daha söyleyim okuyunca asla pişman olmayacağımiz tek kitap bu diyebilirim . Yazarımız sanada çok teşekkür ederiz. Bizlere böyle şahane bir kitap yazdığın için.
Söz Mühendisi
6.3/10 · 1.046 okunma
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42